Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.Sdílet na Facebooku

[1]

Voldemortjsikripl@gmail.com10 let29.01.18
Zájmy: Pouzivani cerne magie a vrazdeni lidi pomoci kouzla avada kedavra.

Ahoj hledám holku která se chce přidat je smrtijedum. Nemam tad když mi nekdo lze, protože to vždycky poznam. Jsem totiz velmi dobry v ovladani nitrozpytu. Kdyz mi bude nekdo lhat tak na to doplati. Pokud ma nekdo zajem tak mi napiste na email jsikripl@gmail.com je mi 10 let .

 
VojtaInzerát pod značkou13 let16.11.17
Zájmy: Kouzlení,...,... Záleží na tom vůbec? Tady snad stačí ta magie

Ahoj jmenuju se vojta a je mi 13 hledám asistentku z !!!!!prahy 4!!!!! na kouzlení a časem možná i něco víc.....

FB: adalbert bert ( profilovka samuraje )

Instagram: Biolog_1 ( holubinka jako profilovka )

Ahooooj a budu se moooooooc těšit ;-).

 
MagickJakubInzerát pod značkou13 let03.09.17
Zájmy: Ahoooj hledám kamarádku na magii :-) Prosím ozvi se na FB Jakub Sheza Jaklovský (Myslím tím pyrokineze,hydrokineze,vitakineze apod..)

Ahoooj hledám kamarádku na magii :-) Prosím ozvi se na FB Jakub Sheza Jaklovský (Pyrokineze,hydrokineze,geokineze apod..)

 
Kájabudulizek03@seznam.cz13 let01.07.17
Zájmy: Zájmy:Zájmy:Zájmy: Chození ven, ježdění na dlouhém prkně, bavení se s hoklama :3

AHOJ!

Jmenuji se Karel, a vůbec ste si to nepřečetli nahoře! Jsem velký kouzelník a už umím hodně kouzel, halvně ty s prsty :3

Rád bych nějakou dívčinu na výpomoc s kouzly. Takže ať se nějaká ozve.

Na kouzla je podstatné aby to nebyl hroch, protože nemáme židle z oceli, a musí jý být 13 a více :3

 
Sara03sara-007@seznam.cz13 let16.05.17
Zájmy: Magie

Ahoj. Hledám nekoho,holku klidně i kluka. Chtěla bych se naučit kouzlit. Můj vzor je Tomasiano. Je to skvěly kouzelník. Já jsem holka,je mi 14 let. A nejlepší by bylo,aby jsi byl/a z Pardubického kraje. Piš na sara-007@seznam.cz

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.