Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1]

profesionální lechtačInzerát pod značkou16 let11.08.19
Zájmy: lechtání

AHOJ VŠICHNI, hledám tady lidi, kteří se chtějí naučit výborně lechtat a lechtat je baví. Chtěl bych založit lechtací partu, VE KTERÉ BUDEME BRÁT LECHTÁNÍ JAKO ADRENALINOVÝ SPORT.  

Mě samotnému je 16 to znaméná, že prosím lidi od 15-23 let. Pokud si mladší tak klidně můžeš zkusit napsat, ale prosím řekni mi to díky.

podmínky: Ty sám/sama musíš být lechtivá/ý + musíš bydlet v okolí Ostravy (víc se dovíš v emailu)

Pokud máš zajem (určitě ne) určitě piš na email lama.m.la@seznam.cz

zatím se měj pá :DD

 

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let30.06.19
Zájmy: Zábava, divadlo, umění

Napadlo mě udělat v Praze v létě týdenní až dvoutýdenní kurz herectví pro účastníky ve věku 9 - 15 let. Byl by zájem?

 
Adamadam.otte@seznam.cz13 let21.06.19
Zájmy:

Ahoj kdo by se chtěl zůčastnit turnaje který pořádám je to neco jako fotbal akorat pravidla jsou trochu jina uz mam ctyri tymy beru cele tymy neboli 2 hraci plus 1 brankar meli by jste byt 11 az 14 predem dekuji v pripade zajmu odepiste na muj email adam.otte@seznam.cz

 
Kubajarosjakub42@gmail.com16 let21.01.19
Zájmy: To je momentálně jedno

Ahoj, sháním kluky i holky do party, jen Praha ve věku 13-16 let...... pro víc info pište na mail

 
AeromorphTheBadArtist@seznam.cz15 let06.06.18
Zájmy:

Zdravím, pokud jsou tu nějací furries nebo ještě líp aeromorphové (ikdyž tomu nevěřím), nechtěli byste se přidat do nově vzniklé komunity aeromorphů? Je to snadné, máme FB stránku, která potřebuje fanoušky. Pokud byste měli zájem se podívat na aeromorphy, neváhejte a napište mi na mail a já vám stránku pošlu.

 
Dětská seznamkaInzerát pod značkou0 let29.07.16
Zájmy: Programování na internetu, webdesign

Sháníme na spolupráci mladé lidi, kteří by měli zájem spolupracovat při provozu  a tvorbě webových stránek pro děti a mládež.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.