Dětská seznamka

Novinky

09.09.19 09.30
Po více než roce od pročištění seznamky kvůli GDPR došlo opět k pročištění neaktivních uživatelů, kteří déle jak rok neaktualizovali svůj profil. I po tomto pročištění je nárůst aktivních inzerentů přibližně o 100 a přibylo i aktuálních inzerátů.

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).Sdílet na Facebooku

[1]

profesionální lechtačInzerát pod značkou16 let11.08.19
Zájmy: lechtání

AHOJ VŠICHNI, hledám tady lidi, kteří se chtějí naučit výborně lechtat a lechtat je baví. Chtěl bych založit lechtací partu, VE KTERÉ BUDEME BRÁT LECHTÁNÍ JAKO ADRENALINOVÝ SPORT.  

Mě samotnému je 16 to znaméná, že prosím lidi od 15-23 let. Pokud si mladší tak klidně můžeš zkusit napsat, ale prosím řekni mi to díky.

podmínky: Ty sám/sama musíš být lechtivá/ý + musíš bydlet v okolí Ostravy (víc se dovíš v emailu)

Pokud máš zajem (určitě ne) určitě piš na email lama.m.la@seznam.cz

zatím se měj pá :DD

 

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let30.06.19
Zájmy: Zábava, divadlo, umění

Napadlo mě udělat v Praze v létě týdenní až dvoutýdenní kurz herectví pro účastníky ve věku 9 - 15 let. Byl by zájem?

 
Dětská seznamkaInzerát pod značkou0 let29.07.16
Zájmy: Programování na internetu, webdesign

Sháníme na spolupráci mladé lidi, kteří by měli zájem spolupracovat při provozu  a tvorbě webových stránek pro děti a mládež.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.