Dětská seznamka

Novinky

03.07.18 17.15
Byla rozeslána výzva uživatelům k autorizaci na nové verzi Dětské seznamky. Tato autorizace je nutná kvůli GDPR. Uživatelé, kteří se neautorizují do konce září 2018 budou postupně mazáni z databáze Dětské seznamky, včetně jejich inzerátů. Autorizace je možná po přihlášení do svého profilu, výzva byla rozeslána na emaily. Uživatelům, kteří nejsou autorizováni nejsou nyní rozesílány informkace o nový inzerátech a mají omezen přístup k podávání a měnění inzerátů. U inzerentů s nefunkčním emailem bude probíhat odmazávání už během prázdnin, přednostně u těch, kteří nemají podán žádný inzerát a nepřihlásili se delší dobu (déle jak 1 až 2 měsíce).

30.06.18 19.11
Právě jsme přepli Dětskou seznamku na novou verzi, do které je zapracováno GDPR (informace a souhlas se zpracováním osobních údajů). Souběžně s tím tato verze vyžaduje autorizaci emailu. Bez funkčního emailu nejde nová verze, do které jsme se přepli, aktivně používat. Přechodné období na potvrzení a autorizaci emailu je s ohledem na probíhající letní prázdniny do konce září 2018. Během října 2018 budou všichni uživatelé do té doby neautorizovaných emaily a jejich inzeráty smazány z databáze.

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.Sdílet na Facebooku

[1]

Michalmichal.turnov@seznam.cz12 let17.08.18
Zájmy:

Sháním kroužek airsoftu nebo paintballu v Libereckém kraji.

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let12.08.18
Zájmy: Zábava

Hledám spolek mladých lidí na cokoliv - hry, akce, výlety, přespávačky apod.

Klidně se ozvěte, i když jste sami a taky něco takového hledáte.

 
DiaInzerát pod značkou12 let06.12.17
Zájmy: hudby,tanec,sport atd

ahoj založuji skupinu kde budeme probírat všechno možná se občas scházet a tak jestli se chceš přidat tak mi napiš na email :lidi1@post.cz 

 
codyGIRLcodygirl@seznam.cz14 let18.08.17
Zájmy: Hledám kroužky!!

Ahoj (: Neví někdo o nějakém kroužku v Havířově-Ostravě-Karviné:

  • stepu ( Je pozdě začít ve 14?)
  • kreslení, výtvarný (ale jakože ne pro malý děti patlání, ale vážně bych se chtěla naučit nakreslit třeba portrét a olejomalbu)
  • twerkování :DDD 
  • balet (ve 14 asi šílenost, ale nějaká baletka začla !!!AŽ!!! v 16 a je teď v Národním divadle!
  • Zumby
  • Plavání

 

Na netu jsem nic nenašla. Max. pro malí děti a i od rodini a známých vím spíš pro malí děti kroužky a nebo tam přijímají ty, co to umějí, ale já chci ve 14 začít od nuly, což je už třeba problém.

Díky za odpovědi :D (: Budu moc ráda, kdyby se něco našlo (:

Email: codygirl@seznam.cz

 
KyleInzerát pod značkou12 let20.01.17
Zájmy: Youtube, Videa, Vlogování atd.

Ahoj já jsem Marek a společně se sestřenkou natáčím na youtube.

Bohužel naše videa jsou na nic protože nemáme moc nápady.

Takže sháníme někoho kdo by nám pomohl.

Pokud máte zájem pište na email: mjandas16@gmail.com

 
zdenekkoca1zdenekkoca1@seznam.cz13 let26.12.16
Zájmy: Kytara

Sháním parťačku která by se mnou hrála na kytaru ,jsem z Kladna. Napiš na fb Zdenda Koča Hammett nebo e-mail: zdenekkoca1@gmail.com

 
Bárabarunka.toth@seznam.cz15 let16.12.14
Zájmy: Magie, herectví, zvířata, příroda
Ahoj. neznáte někdo kroužek herectví na praze 4 nebo poblíž? Díky :)
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.