Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | Následující >>>

Jméénonedám:3Jmenonedam1@gmail.com14 let06.12.17
Zájmy: Ahoj

Našla by se holka která hraje nějaký hry na PC například lolko :-)

 
BadBoyForYoufbatima@seznam.cz16 let28.10.17
Zájmy: Točení, Lolko , 7 Days to die, dead by daylight, wowko a plno dalších her.

Zdravím všechny hráče.  Hledám nějakého parťáka na hry. Bylo by fajn kdybys měl/a Lolko. Jinak mi je to fuk. Jestli by měl někdo (holka/kluk) zájem vytvořit hip(herní internetovou partu) tak napiš na email fbatima@seznam.cz . (Bylo by fajn kdybys ještě měl/a skype nebo discord)

 
JTVInzerát pod značkou12 let16.10.17
Zájmy: Hledám Duoq parťáka nejlépe ADC do lolka. (support main což vám mohlo i dojít)

Hledám Duoq parťáka nejlépe ADC do lolka. (support main což vám mohlo i dojít)

 
VojtaInzerát pod značkou14 let24.09.17
Zájmy: Ahoj Jsem kluk pohledný s 14 roky Hledám pohlédnou holku 12-15 Pošli mi zprávu s fotkou (nemusí být) na email zpetrzelkav@zsalsova.cz Ahoj Jsem kluk pohledný s 14 roky Hledám pohlédnou holku 12-15 Pošli mi zprávu s fotkou (nemusí být) na email zpetrzelkav@zsalsova.cz
Ahoj Jsem kluk pohledný s 14 roky Hledám pohlédnou holku 12-15 Pošli mi zprávu s fotkou (nemusí být) na email zpetrzelkav@zsalsova.cz
 
HfskinngInzerát pod značkou11 let03.09.17
Zájmy: Ahoj hledám někoho na hraní Overwatche,Heartstonu a možná Counter striku...Jsem z Ostravy...Je mi 11....Jinak miluju iphony...Takže i milovník Applu muže napsat.....Ps-iPhone mám (ne ze bych je miloval a neměl bych je...Napis na Skype-Adam Bernfeld....Tak papá
Ahoj hledám někoho na hraní Overwatche,Heartstonu a možná Counter striku...Jsem z Ostravy...Je mi 11....Jinak miluju iphony...Takže i milovník Applu muže napsat.....Ps-iPhone mám (ne ze bych je miloval a neměl bych je...Napis na Skype-Adam Bernfeld....Tak papá
 
Pedrosa02Inzerát pod značkou13 let08.08.17
Zájmy:

Ahoj, hledám holku na hraní her. Na moje hry se podívejte na můj steam: Pedrosa02 ,a mám ještě nějaké hry mimo steam. Budu rád když se nějaká najde.

 
Tomáš TomíčekHovo54321@seznam.cz12 let01.07.17
Zájmy:

PC (ClashRoyel Mobile Legens) fotbal a Holky

 
Pepimarsedlacek69@gmail.com14 let23.06.17
Zájmy: League of Legends (unranked), anime, více her

Jmenuji se Marek,ale přátelé mi říkají Pepi. Je mi 14 let.

Hledám holku, se kterou bych mohl hrát hry (na skillu nezáleží). Komunikaci přes discord. Věk asi stejný jako je můj. Chtěl bych se s ní podívat společně na nějaké její oblíbené anime pokud dovolí i mé, Upload by byl zařízen mnou. 

 

PS: Není potřeba vztah, stačí jen na zkoušku si pokecat a tak.

marsedlacek69@gmail.com

 
Borec VojtaInzerát pod značkou13 let23.06.17
Zájmy: PS4 , Lolko , Iovky

Rád hraju hry co mám c zájmech... Moje přezdívka do her je FeryCZLP tak si mě přidej a někdy zahrajem ;)

 
Wortexdjwortex7@gmail.com16 let20.01.17
Zájmy: Hraní her, zákládní programování, zákl. 3D modelovaní, testování her

Zdarec všichni, hledám někoho kdo začíná nebo je pokročilý ve zvuku, programování či 3D modelování. Nezáleží kolik mu je nebo jestli nemá mikrofon či nějaký technický problémy. Osobně já se už vrhnul na Horor hru, která se mi nevydařila, protože toho bylo moc. :D Takže hledám tu je jedno jestli to bude kluk nebo holka, takže tak. budu se těšit a ozvat se můžete na tohle: 
gmail: djwortex7@gmail.com
skype: jindrich.sochor1

 
[1] | [2] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.