Dětská seznamka

Novinky

09.09.19 09.30
Po více než roce od pročištění seznamky kvůli GDPR došlo opět k pročištění neaktivních uživatelů, kteří déle jak rok neaktualizovali svůj profil. I po tomto pročištění je nárůst aktivních inzerentů přibližně o 100 a přibylo i aktuálních inzerátů.

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).Sdílet na Facebooku

[1]

ElizabethInzerát pod značkou13 let08.04.20
Zájmy:

Potřebuju doučit aj (8. Nebo9. Ročníka ale asi všechno😅😅) email:elikadanova@centrum.cz nebo ig @elikadanova 

 
Lonely Wolf forever Inzerát pod značkou14 let25.09.19
Zájmy:

Ahoj doučuji angličtinu kdo potřebuje pomoci pište. 

Jurkogottvald@gmail.com 

 
KokoškaPastušíTobolkamilonmilonovitch@seznam.cz11 let20.06.18
Zájmy: anglictina,ceztina,biologje,lecitelstvy,minececraft

ahuuj,bydlim v anglii a jsem v cr na par dni,tak jestli by nekdo nechtel treba zlepsit anglinictinu a pokecat pres emaile nebo online chaty.Pardon ze pisu bez hacek a carek, mam jen angliniskou klavesnicu.Nebo minececraft nekdy zahrat,ale nemam tady v cr mikrofony,so we nemoci si povidat v realu chapete ne.Tesim se na vas bobanci

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.