Dětská seznamka

Novinky

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).

07.09.18 19.45
Od druhé výzvy k autorizaci již uplynulo několik dní a tak jsme začali odmazávat neautorizované inzerenty a jejich inzeráty - nyní již bez jakéhokoli prázdninového hájení. Pokud ještě nejste autorizovaní, neodkládejte to. Smazáni můžete být každým dnem. Rychlost mazání neautorizovaných inzerentů, kteří nedali souhlas se zpracováváním jejich osobních údajů nyní probíhá pouze v závislosti na časových možnostech administrátora. Od registrace tolerujeme po autorizaci maximálně sedm dní. Dnes jsme smazali cca 350 inzerátů a cca stovku inzerentů.Sdílet na Facebooku

[1]

DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.09.18
Zájmy: Jazyky, umění, zábava

Učím se anglicky od malička. Rád doučím angličtinu kdekoliv v Praze.

 
TerrysaInzerát pod značkou11 let20.08.18
Zájmy:

Ahoj. Potřebuje někdo přes net doučovat z AJ?  Jsem sympatická holka mladšího věku s anglickými kořeny. Jestli mám někoho doučovat, nápiš mi na IG: risa.zorro.dasa.zolly nebo přes e-mail teryjust@gmail.com

 

Nashle a ahoj (je mi 13) 

 

 
WeirdoInzerát pod značkou16 let14.07.18
Zájmy: Angličtina? že by? ;)

Nabízím doučování z AJ po intetrnetu, popřípadě osobně v Praze.

 
Ann N.ann.n.cz@seznam.cz13 let05.07.18
Zájmy: Hudba,tanec,angličtina atd...

Ahojky, hledám kohokoliv kdo by mě online doučoval angličtinu Anglicky umím jen to co nás učí ve škole ale to podle mě nestačí Chtěla bych anglicky umět plynule Pokud by si byl/a schopný/á mě doučovat angličtinu napiš mi na email ;) (ann.n.cz@seznam.cz)

 
KokoškaPastušíTobolkamilonmilonovitch@seznam.cz11 let20.06.18
Zájmy: anglictina,ceztina,biologje,lecitelstvy,minececraft

ahuuj,bydlim v anglii a jsem v cr na par dni,tak jestli by nekdo nechtel treba zlepsit anglinictinu a pokecat pres emaile nebo online chaty.Pardon ze pisu bez hacek a carek, mam jen angliniskou klavesnicu.Nebo minececraft nekdy zahrat,ale nemam tady v cr mikrofony,so we nemoci si povidat v realu chapete ne.Tesim se na vas bobanci

 
Prcal22matyjoro1@gmail.com13 let16.11.17
Zájmy: Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.