Dětská seznamka

Novinky

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.

21.08.16 14.57
Dnešním dnem nasazujeme novu verzi Dětské seznmaky, která je nyní v testovacím provozu. Není vyloučeno, že v prvních dnech provozu se oběví chyby.
Nová verze přináší i nové funkce, z nichž nejzajímavější je možnost mít placený účet s možností prioritního schvalování inzerátů. Tuto funkci si lze nastavit v osobním nastavení a aktivní bude ihned po té, co dorazí na běžný účet provozovatele váš kredit.


daně, účetnictví a mzdy


Sdílet na Facebooku

[1]

Prcal22matyjoro1@gmail.com13 let16.11.17
Zájmy: Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
Ahoj jmenuju se Anetka a mám ráda koně malování a hlavně se mi líbí kluci co jsou hezcí a mají krásný vlasy a velký přirození hehe :DDDD pište mi na e-mail matyjoro1@gmail.com protože jsem si udělala chlapeckej e-mail na fake účet :))))) Bydlím ve Gotvaldově a je mi 13 let :)
 
TerkaInzerát pod značkou15 let11.10.17
Zájmy: I like reading books, writing stories, computers, english, playing the guitar, singing,...

Hello. My name is Tereza and Im 15 years old. I want to improve (to) my English, because I can school English, but I cant speak... If you want to write with me in English language, you can write me! 

Sorry, my English isnt very well...

 
Abbyabigail.abby@centrum.cz12 let24.09.17
Zájmy: Foreman vždy, sport, chemie,angličtina

Je tu někdo na psaní v anglickém jazyce? 

Kontaktujte mě na email : abigail.abby@centrum.cz 

 
codyGIRLcodygirl@seznam.cz14 let18.08.17
Zájmy: Knihy, filmy, Slza, YouTube...

Ahoj (: Měl by někdo zájem psát si anglicky? Je mi 14 a i když mám z AJ ve škole za 1, vím, že mezery mám dost velké. Chtěla bych ji ovládat lépe. Facebook: Valerian Bee.

 
KačkaKatarinia.sez@seznam.cz13 let03.11.15
Zájmy: Kung-fu, zpěv, filmy(X-men, Marvel,...), telekineze, zvířata, volejbal, agility, snowboard,...
Rada bych si pres mail s nekym psala anglicky abych si vylepsila svou anglictinu. :) tema muze byt jakekoliv :) kdyztak mi napis na mail: Katarinia.sez@seznam.cz
 
Daniel2003daniel-nydrle@email.cz13 let20.07.15
Zájmy: UČENÍ sebe i ostatních
Ahoj, chtěl bych sehnat někoho, v okolí sídliště Gagarinova v Liberci. Nejlepší věk 9-12 let Na konverzace v angličtině a to je asi všechno :-).
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.