Dětská seznamka

Novinky

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.

21.08.16 14.57
Dnešním dnem nasazujeme novu verzi Dětské seznmaky, která je nyní v testovacím provozu. Není vyloučeno, že v prvních dnech provozu se oběví chyby.
Nová verze přináší i nové funkce, z nichž nejzajímavější je možnost mít placený účet s možností prioritního schvalování inzerátů. Tuto funkci si lze nastavit v osobním nastavení a aktivní bude ihned po té, co dorazí na běžný účet provozovatele váš kredit.


daně, účetnictví a mzdy


Sdílet na Facebooku

[1]

Katka Žaty Žatecká kterina.zatecka@12zscv.cz 11 let23.07.17
Zájmy: Basket, plavání, natáčení na YT, tennis, Angličtina, kreslení

Ahoj. Už postupuji do 7. třídy a budeme mít Němčinu. Dívala jsem se už na ni, ale vůbec mi nejde... Kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl s Němčinou, byla bych ráda. 

 
DiaInzerát pod značkou12 let18.10.16
Zájmy:

Ahoj prosím nedoučuje nekdo Nĕmčinu ja jsem z ní uplnĕ v haji takže jestli jo napiste mi na muj email DiankaSrncova@seznam.cz

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.