Dětská seznamka

Novinky

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).Sdílet na Facebooku

[1]

argentinumargentinum@centrum.cz26 let24.11.18
Zájmy: Fotografování i jiné

Holka dívka, která by chtěla být modelkou? Uděláme základní sadu fotek a Tvůj vlastní book, který budeš moct používat k propagaci a uvidíme. Na věku nezáleží.

 
ZETEXERzetexcz@gmail.com14 let03.11.18
Zájmy: ...

Nějaká holka na víměnu fotek?? :D

 
méďakubíkalpha9087@email.cz17 let28.10.18
Zájmy: Focení,Modeling,Natáčení

Hledám mladé ambiciózní dívky do 18 pro natáčení a focení módních aktů a uměleckých  fotografií,s doprovodem rodičů klidně venku nebo u Vás doma,moje praxe fotografa je 3 roky...Finanční Odměna zajištěna v případě schválení uveřejnění v prestiznim casopise a na netu.

 
Mira HMirek.hollejsi@seznam.cz15 let22.10.18
Zájmy:

Ahoj.

Nenajde se tady holcina mezi 10-15 na focení? 

Jsem z Ústí nad Labem a hledám holky z Ústí a okolí. Pro další info písní e-mail a když tak rovnou pošli fotku. 

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.10.18
Zájmy: Umění, zábava

Nafotím zdarma studiové fotky. Nějaké modelky? Věk je fuk.

 
Dejvda.svab@seznam.cz16 let05.09.18
Zájmy: Street, URBEX, Makro

Ahoj, Dejv je jméno mé a jsem 16ti letý začínající fotograf, ale už mám něco za sebou. Hledám někoho se stejným zájmem stylu fotek na výměnu zkušeností a rady. Dál hledám i nějakou modelku nebo spíš modulantku pro podobný styl fotek, co se nebojí chodit na opuštěná místa nebo se jen tak prostě nechat fotit. Jen Olomouc a okolí. <-- Platí pro modelku.

 

Koho jsem zaujal, tak napiš. 

 
Pavelperfectpictures@post.cz30 let29.07.18
Zájmy: hezké fotky

Ahoj!

Hledám dívky z jihočeského kraje za krásné fotky.
Napište mi, pokud máte zájem.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.