Dětská seznamka

Novinky

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).

07.09.18 19.45
Od druhé výzvy k autorizaci již uplynulo několik dní a tak jsme začali odmazávat neautorizované inzerenty a jejich inzeráty - nyní již bez jakéhokoli prázdninového hájení. Pokud ještě nejste autorizovaní, neodkládejte to. Smazáni můžete být každým dnem. Rychlost mazání neautorizovaných inzerentů, kteří nedali souhlas se zpracováváním jejich osobních údajů nyní probíhá pouze v závislosti na časových možnostech administrátora. Od registrace tolerujeme po autorizaci maximálně sedm dní. Dnes jsme smazali cca 350 inzerátů a cca stovku inzerentů.Sdílet na Facebooku

[1]

Mira HMirek.hollejsi@seznam.cz15 let22.10.18
Zájmy:

Ahoj.

Nenajde se tady holcina mezi 10-15 na focení? 

Jsem z Ústí nad Labem a hledám holky z Ústí a okolí. Pro další info písní e-mail a když tak rovnou pošli fotku. 

 
ZETEXERzetexcz@gmail.com13 let16.10.18
Zájmy: ...

Nějaká holka na víměnu fotek?? :D

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.10.18
Zájmy: Umění, zábava

Nafotím zdarma studiové fotky. Nějaké modelky? Věk je fuk.

 
Dejvda.svab@seznam.cz16 let05.09.18
Zájmy: Street, URBEX, Makro

Ahoj, Dejv je jméno mé a jsem 16ti letý začínající fotograf, ale už mám něco za sebou. Hledám někoho se stejným zájmem stylu fotek na výměnu zkušeností a rady. Dál hledám i nějakou modelku nebo spíš modulantku pro podobný styl fotek, co se nebojí chodit na opuštěná místa nebo se jen tak prostě nechat fotit. Jen Olomouc a okolí. <-- Platí pro modelku.

 

Koho jsem zaujal, tak napiš. 

 
Šimonsimon.gondek@seznam.cz18 let19.08.18
Zájmy: Portrét, akt, street, umělecká fotografie

Zdravím!

Jsem 18ti letý fotograf pohybující se v oblasti Chrudim / Ostrava.

Hledám holky i kluky pro jeden ze zmíněných žánrů fotografie (pro akt prosím starší 18ti let). Pokud se nestydíte a rádi byste si pořídili nějaké fotky, napište.

Těším se na vás!

 
Pavelperfectpictures@post.cz30 let29.07.18
Zájmy: hezké fotky

Ahoj!

Hledám dívky z jihočeského kraje za krásné fotky.
Napište mi, pokud máte zájem.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.