Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.Sdílet na Facebooku

[1]

AeromorphTheBadArtist@seznam.cz15 let06.06.18
Zájmy:

Zdravím, pokud jsou tu nějací furries nebo ještě líp aeromorphové (ikdyž tomu nevěřím), nechtěli byste se přidat do nově vzniklé komunity aeromorphů? Je to snadné, máme FB stránku, která potřebuje fanoušky. Pokud byste měli zájem se podívat na aeromorphy, neváhejte a napište mi na mail a já vám stránku pošlu.

 
JJUNHJjunh@seznam.cz16 let13.05.18
Zájmy: Záchrana času

,,Utíkej!” To je první slovo, které řekl. On/Ona, osoba 13-ti tváří. 

Pokud víš o koho se jedná, a chceš si popovídat s někým, kdo ho zná zpaměti.. neváhej a napiš na jjunh@seznam.cz

Určitě to bude fantastické.

Allons-y.

PS: Vesmír čeká... Geronimooo...

 
Gay!!! persons927417@mvrht.net15 let06.12.17
Zájmy: máš rád jazz

pokud jo tak se pridej ha ha tak ticho jô.

 
Julča ✨tady.si.predstav.jmeno@gmail.com13 let24.09.17
Zájmy: Avengers, Loki, IronMan

Je tu někdo, kdo taky tak naprosto moc miluje Lokiho nebo IronMana? Pokud ano, tak napište na mail tady.si.predstav.jmeno@gmail.com a můžeme pokecat. Jsem naprostá fangirl. 

Julča ✨

 
Luky Aikenlui3@email.cz12 let13.09.17
Zájmy: Otaku, Fudanshi, Fandomy
Pokud tu je nějaký otaku, fudanshi/fujoshi nebo kdokoliv kdo patří do jakéhokoliv fandomu, určitě napište. Nudím se. Pokud možno pište na ICQ - 726294721, ale ai email nevadí. Děkuju.

 
codyGIRLcodygirl@seznam.cz14 let18.08.17
Zájmy: Slza!!!

Ahoj :D (: Nevím, jestli jsem tuhle sekci pochopila správně, ale tak prostě-Fankluby no...Kdo má rád Slzu a poslouchá jejich písničky, tak asi nic, protože to je málo :D hehe...jste fanatici do Slzy? Slzaholičky? Jako kluci předpokládám nejsou až tak zbláznění...:D Fanynky Slzy- pište, pište, pište :D Bude to super, pokud jste taky blázni a nejste normální :D Nebo si na to nehrajete!! Facebook: Valerian Bee 

 
helčahe.li@volny.cz16 let23.06.17
Zájmy: Undettale!!!!

Ahojky, jsem Helča a je mi 16, na discordu mám skupinku 3 lidí co baví UT, tak se přidejte, pozvánka zde:https://discord.gg/Z9ugHd

 

Díky

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.