Dětská seznamka

Novinky

03.07.18 17.15
Byla rozeslána výzva uživatelům k autorizaci na nové verzi Dětské seznamky. Tato autorizace je nutná kvůli GDPR. Uživatelé, kteří se neautorizují do konce září 2018 budou postupně mazáni z databáze Dětské seznamky, včetně jejich inzerátů. Autorizace je možná po přihlášení do svého profilu, výzva byla rozeslána na emaily. Uživatelům, kteří nejsou autorizováni nejsou nyní rozesílány informkace o nový inzerátech a mají omezen přístup k podávání a měnění inzerátů. U inzerentů s nefunkčním emailem bude probíhat odmazávání už během prázdnin, přednostně u těch, kteří nemají podán žádný inzerát a nepřihlásili se delší dobu (déle jak 1 až 2 měsíce).

30.06.18 19.11
Právě jsme přepli Dětskou seznamku na novou verzi, do které je zapracováno GDPR (informace a souhlas se zpracováním osobních údajů). Souběžně s tím tato verze vyžaduje autorizaci emailu. Bez funkčního emailu nejde nová verze, do které jsme se přepli, aktivně používat. Přechodné období na potvrzení a autorizaci emailu je s ohledem na probíhající letní prázdniny do konce září 2018. Během října 2018 budou všichni uživatelé do té doby neautorizovaných emaily a jejich inzeráty smazány z databáze.

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.Sdílet na Facebooku

[1]

AeromorphTheBadArtist@seznam.cz15 let06.06.18
Zájmy:

Zdravím, pokud jsou tu nějací furries nebo ještě líp aeromorphové (ikdyž tomu nevěřím), nechtěli byste se přidat do nově vzniklé komunity aeromorphů? Je to snadné, máme FB stránku, která potřebuje fanoušky. Pokud byste měli zájem se podívat na aeromorphy, neváhejte a napište mi na mail a já vám stránku pošlu.

 
JJUNHJjunh@seznam.cz16 let13.05.18
Zájmy: Záchrana času

,,Utíkej!” To je první slovo, které řekl. On/Ona, osoba 13-ti tváří. 

Pokud víš o koho se jedná, a chceš si popovídat s někým, kdo ho zná zpaměti.. neváhej a napiš na jjunh@seznam.cz

Určitě to bude fantastické.

Allons-y.

PS: Vesmír čeká... Geronimooo...

 
Julča ✨tady.si.predstav.jmeno@gmail.com13 let24.09.17
Zájmy: Avengers, Loki, IronMan

Je tu někdo, kdo taky tak naprosto moc miluje Lokiho nebo IronMana? Pokud ano, tak napište na mail tady.si.predstav.jmeno@gmail.com a můžeme pokecat. Jsem naprostá fangirl. 

Julča ✨

 
Luky Aikenlui3@email.cz12 let13.09.17
Zájmy: Otaku, Fudanshi, Fandomy
Pokud tu je nějaký otaku, fudanshi/fujoshi nebo kdokoliv kdo patří do jakéhokoliv fandomu, určitě napište. Nudím se. Pokud možno pište na ICQ - 726294721, ale ai email nevadí. Děkuju.

 
codyGIRLcodygirl@seznam.cz14 let18.08.17
Zájmy: Slza!!!

Ahoj :D (: Nevím, jestli jsem tuhle sekci pochopila správně, ale tak prostě-Fankluby no...Kdo má rád Slzu a poslouchá jejich písničky, tak asi nic, protože to je málo :D hehe...jste fanatici do Slzy? Slzaholičky? Jako kluci předpokládám nejsou až tak zbláznění...:D Fanynky Slzy- pište, pište, pište :D Bude to super, pokud jste taky blázni a nejste normální :D Nebo si na to nehrajete!! Facebook: Valerian Bee 

 
helčahe.li@volny.cz16 let23.06.17
Zájmy: Undettale!!!!

Ahojky, jsem Helča a je mi 16, na discordu mám skupinku 3 lidí co baví UT, tak se přidejte, pozvánka zde:https://discord.gg/Z9ugHd

 

Díky

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.