Dětská seznamka

Novinky

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.

21.08.16 14.57
Dnešním dnem nasazujeme novu verzi Dětské seznmaky, která je nyní v testovacím provozu. Není vyloučeno, že v prvních dnech provozu se oběví chyby.
Nová verze přináší i nové funkce, z nichž nejzajímavější je možnost mít placený účet s možností prioritního schvalování inzerátů. Tuto funkci si lze nastavit v osobním nastavení a aktivní bude ihned po té, co dorazí na běžný účet provozovatele váš kredit.


daně, účetnictví a mzdy


Sdílet na Facebooku

[1]

Julča ✨tady.si.predstav.jmeno@gmail.com13 let24.09.17
Zájmy: Avengers, Loki, IronMan

Je tu někdo, kdo taky tak naprosto moc miluje Lokiho nebo IronMana? Pokud ano, tak napište na mail tady.si.predstav.jmeno@gmail.com a můžeme pokecat. Jsem naprostá fangirl. 

Julča ✨

 
Luky Aikenlui3@email.cz12 let13.09.17
Zájmy: Otaku, Fudanshi, Fandomy
Pokud tu je nějaký otaku, fudanshi/fujoshi nebo kdokoliv kdo patří do jakéhokoliv fandomu, určitě napište. Nudím se. Pokud možno pište na ICQ - 726294721, ale ai email nevadí. Děkuju.

 
codyGIRLcodygirl@seznam.cz14 let18.08.17
Zájmy: Slza!!!

Ahoj :D (: Nevím, jestli jsem tuhle sekci pochopila správně, ale tak prostě-Fankluby no...Kdo má rád Slzu a poslouchá jejich písničky, tak asi nic, protože to je málo :D hehe...jste fanatici do Slzy? Slzaholičky? Jako kluci předpokládám nejsou až tak zbláznění...:D Fanynky Slzy- pište, pište, pište :D Bude to super, pokud jste taky blázni a nejste normální :D Nebo si na to nehrajete!! Facebook: Valerian Bee 

 
helčahe.li@volny.cz16 let23.06.17
Zájmy: Undettale!!!!

Ahojky, jsem Helča a je mi 16, na discordu mám skupinku 3 lidí co baví UT, tak se přidejte, pozvánka zde:https://discord.gg/Z9ugHd

 

Díky

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.