Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1]

IgysCZmikulasekjesuper@seznam.cz13 let09.01.19
Zájmy: Trochu sport, Tanec u písniček

Ahoj, hledám kamaráda/kamarádku kterým se zalíbí tanec asi pod názvem ´badgemedance´, nejlepší by bylo kdyby ses podíval/a na YouTube - Bijju3210 a nebo na TikTok- @bijju3210 líbí se mi jeho tanec a tak hledám někoho komu by se taky zalíbil a chtěl by ho ´tančit´- samozdřejmě nemusí to být také písničky co má on ale ten tanec u písniček se mi zalíbil tak hledám někoho ve věku 12-15 podmínky: Omlouvám se ale nebýt tlustý, být aspoň trochu hezký neříkám 100% ale aspoň trochu, bylo by dobré kdyby jsi byl ze Zlínského kraje ale nevadí když nebudeš, (BTW: Mě je 13 měřím cca 170cm mám cca 45kg, nejsem tlustý a zalíbil jse mi ten tanec. Když tak mi napiš na e-mail-   mikulasekjesuper@seznam.cz nebo na Instagram-  @alwaysaudios.cz, FACEBOOK NEBO MESSENGER dám až mě kontaktuješ. Děkuji a napiš, Ahoj. Miky.

 
anonymous but cutiexxxxx03@email.cz15 let09.12.18
Zájmy: Povim potom

Ahoj kluci!

Našel by se.tu nějakej kluk, který by chtel Kolínských tanečních v kulturáku? 

Beru každýho kluka do 16 let, starší ne, díky :D

Budu moc ráda za odpovědi ^-^

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.