Dětská seznamka

Novinky

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).

07.09.18 19.45
Od druhé výzvy k autorizaci již uplynulo několik dní a tak jsme začali odmazávat neautorizované inzerenty a jejich inzeráty - nyní již bez jakéhokoli prázdninového hájení. Pokud ještě nejste autorizovaní, neodkládejte to. Smazáni můžete být každým dnem. Rychlost mazání neautorizovaných inzerentů, kteří nedali souhlas se zpracováváním jejich osobních údajů nyní probíhá pouze v závislosti na časových možnostech administrátora. Od registrace tolerujeme po autorizaci maximálně sedm dní. Dnes jsme smazali cca 350 inzerátů a cca stovku inzerentů.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Jirkalhotsky.jiri.1@gmail.com15 let24.09.18
Zájmy: Saxofon, poslední dobou posilko, cestování do zahraničí, music, sport obecně, chození ven;

Ahoj, jmenuji se Jirka. Hledám holku v okolí Prahy nejlépe Prahy 4 na seznámení a později něco víc, nevadí mi dojíždění po Praze.

Něco o mně - cca 167cm, delší blond vlasy, jsem štíhlý atd...

Jestli máš zájem a chceš mě kontaktovat tak napiš a vidíme.

 
DavidJoshInzerát pod značkou11 let22.09.18
Zájmy: 11 let, Zpívání, herectví, psaní ff (ale málo), Rád plavu,potápění, sranda

Ahoj, možná si říkáš proč tenhle inzerát dávám zrovna jsem, ale dávám, protože vím že nikdo neodpoví, někdy si připadám jak na okraji světa, připadám si sám, jako bych byl jedinečný, hledám kluka na vstah, klidně i kamarádku/kamaráda, je to vzláštní, všechno co se točí kolem mě je vzláštní, doufám že mi někdo odpoví, děkuji. Email: davidhostasa@seznam.cz

 
Klukthomas1917@seznam.cz16 let20.09.18
Zájmy: Sport, procházky,kina ........

Ahoj, hledám holku na vztah, kamarádství, flirt,psani .Nejlepsi by bylo kdyby jsi  byla z brna a oklio nebo kraje vysocina. Melo by ti byt 13 az 17 let nesmis byt obezni l

 
Adam15adam@email.cz15 let20.09.18
Zájmy:

Ahoj všichni, hledám někoho, kdo by se mnou rád vyměnil fotky nebo videa;)

Pište všichni, holky i kluci. Na věku mi také nezáleží.

Kdo budete mít zájem, ozvěte se mi na můj email: 15adam@email.cz

Budu se na vás těšit!    Adam

 
AlechandroAlechanndro@gmail.com17 let17.09.18
Zájmy: Ahoj, jsem 17 letý kluk z pardubického kraje. Hledám kluka či holku ve věku od 14 do 18 let nejlépe sportovní postavy kolem 170cm (lepší míň). Mám v úmyslu si s tebou psát možná posílat fotky, později bych se chtěl ale určitě seznamit. Jsem bi a sexu se nebráním. Rád chodím ven do přírody, trávím čas s přáteli a když sou peníze tak rád cestuju.
Ahoj, jsem 17 letý kluk z pardubického kraje. Hledám kluka či holku ve věku od 14 do 18 let nejlépe sportovní postavy kolem 170cm (lepší míň). Mám v úmyslu si s tebou psát možná posílat fotky, později bych se chtěl ale určitě seznamit. Jsem bi a sexu se nebráním. Rád chodím ven do přírody, trávím čas s přáteli a když sou peníze tak rád cestuju.

Napiš mi na email. Alechanndro@gmail.com

 
Martinrandom2589@seznam.cz20 let17.09.18
Zájmy: .

Ahoj. Rovnou k věci, chtěl bych najít holku nejlépe čerstvou 15ku na sex. Můžou to být opakované schůzky nebo klidně jednorázovka. Mužem se i domluvit na FO. 

 
Jméénonedám:3Jmenonedam1@gmail.com14 let13.09.18
Zájmy: Holky, fotbal

Ahoj (jméno až potom). Jsem z Brna. Je mi 14 (vypadám na víc). Hraju fotbal. 170+ cm. Celkem sportovní postava. Zelený oči. Hledám holku z BRNA, věk 13-16. Chtěl bych najít dobrou kamarádku, možná časem i něco víc ale nemám to zapotřebí :D Nejsem ten nadrženej kluk co sedí jenom u pc a je nadrženej...

gmail: jmenonedam1@gmail.com, pak dám ig, nebo snep :)

 
AnonymousInzerát pod značkou13 let09.09.18
Zájmy: Sex, výměna nahých fotek,masturbace

Čau, nějaká holka na výměnu nahých fotek ? Nejlépe 10-15 let ?  Posílejte emajlovou adressu 

 
Nadrzenecnadrzeneczlinsky@gmail.com13 let05.09.18
Zájmy:

Ahoj jsem  bi,hledám nějakého kluka na výměnu fotek.

Pokud by byl ze Zlína bylo by to lepší .

Zájemci pište na mail:nadrzeneczlinsky@gmail.com

Budu se na váš těšit ;)

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.09.18
Zájmy: Zábava

Ahoj, hledám dívku z Prahy, která by chtěla staršího kamaráda. Mám rád zábavu, ale rád se i flákám třeba u filmu. Na věku nezáleží, rozumím si s každým.

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.