Dětská seznamka

Novinky

03.07.18 17.15
Byla rozeslána výzva uživatelům k autorizaci na nové verzi Dětské seznamky. Tato autorizace je nutná kvůli GDPR. Uživatelé, kteří se neautorizují do konce září 2018 budou postupně mazáni z databáze Dětské seznamky, včetně jejich inzerátů. Autorizace je možná po přihlášení do svého profilu, výzva byla rozeslána na emaily. Uživatelům, kteří nejsou autorizováni nejsou nyní rozesílány informkace o nový inzerátech a mají omezen přístup k podávání a měnění inzerátů. U inzerentů s nefunkčním emailem bude probíhat odmazávání už během prázdnin, přednostně u těch, kteří nemají podán žádný inzerát a nepřihlásili se delší dobu (déle jak 1 až 2 měsíce).

30.06.18 19.11
Právě jsme přepli Dětskou seznamku na novou verzi, do které je zapracováno GDPR (informace a souhlas se zpracováním osobních údajů). Souběžně s tím tato verze vyžaduje autorizaci emailu. Bez funkčního emailu nejde nová verze, do které jsme se přepli, aktivně používat. Přechodné období na potvrzení a autorizaci emailu je s ohledem na probíhající letní prázdniny do konce září 2018. Během října 2018 budou všichni uživatelé do té doby neautorizovaných emaily a jejich inzeráty smazány z databáze.

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

Lopaťáklopaha@centrum.cz15 let15.07.18
Zájmy: PC, EDM, Memes

zdravim.

je mi 16 a jsem z prahy.
nejsem zrovna nádhernej.
hledám naprosto kohokoli na nějaký ty memes.

ne, nehraju fortnite.
ani minecraft.

 
Dejwík ❤❤david.mestan@email.cz15 let14.07.18
Zájmy: Florbal, chemie

Ahoj, je mi 15 a hledám holku, která by ochotně plnila moje rozkazy na Snapu. Můj Snap je thedarkdejw ❤ nebo mi můžeš napsat na mail david.mestan@email.cz

 
WeirdoInzerát pod značkou16 let14.07.18
Zájmy: Dopisování na internetu, počítače, příroda, turistika, Poznávání nových lidi... a... MEMES <3

Ahoj ty úžasná osobo, co čteš tento inzerát!

Jsem rád, že pokračuješ ve čtení :D Evidentně tě můj inzerát zaujal. (lol, já a zaujmout :D )

Hledám tady na seznamce někoho, se kterým si budu moct psát bez nějakých předsudků a nedůvěry. Nerad soudím lidi podle vzhledu, nebo podle jejich minulosti a chci, aby oni byli taky takoví. Bohužel těch se v dnešní době už moc nenajde :(

Je pravda, že k ideálu krásy mám celkem daleko :(

Nejdůležitější na člověku je to, jak se chová teď. To má pro mě ten význam. Ne to, jak vypadá, jestli je bohatý, má kamarády, nebo posílá nudes... To jsou povrchní věci pro povrchní lidi. Stejně tak mi moc nezáleží na věku, pokud se člověk nechová, jako úplný idiot :D

Takže ať už jsi holka, nebo kluk, neváhej, nestyď se a hlavně se neboj mi napsat. Pokud hledáš vážný pokec, nebo jen MEME sharing, jsem jen tvůj (obrazně :D) (A nezapomeň do odpovědi napsat mail zpět na tebe... jako posledně pár úžasných lidí...  Jo a nepiš háčky a čárky... potom mi to v mailu blbne a zpřáva je skoro nečitelná)

Gratuluji, pokud jsi to dočetl(a) až sem :D Získáváš zlatého bludišťáka ;)

A nebo prostě scrolluj dál. Určitě najdeš lepší a hezčí klučiny ;)

 
Krasonhonza.krasa@seznam.cz15 let14.07.18
Zájmy:

Nenašla by se zde nějaká slečna nebo holka alespoň na psaní?  :/ Nemám si s kým povídat a jsem stále sám.

 
MilacekComeon69@seznam.cz15 let14.07.18
Zájmy:

Ahoj holky, měla by nějaká zájem pokecat buď pres email nebo přes snapchat evil_guy12. Těší se na vás 

 
Vasik_Boyvasikkazar@seznam.cz19 let14.07.18
Zájmy: Hraní her na noťasu, procházky, miluju srandu (zábavu), fotbal, příroda, malování (kreslím hezky :P), hraní na piano, běhání, koupání a více v chatu :P

Ahoj, jmenuju se Váša. Je mi 19 let, ale vypadám na 16-17, většina lidí mě tak tipuje takže kompromis pro mě xD Rád bych si našel nějakýho fájn kamaráda na dopisování přes internet a třeba i něco víc, jsem z jihočeskýho kraje a pokud seš z okolí, můžem se sejít, pokecat, vykoupat se tady v rybníce a bůh ví co dál :) :P Rád poznám nějakýho fájn kluka ve věku 12-17let, se kterým by jsme se mohli bavit na skypu nebo messu o čemkoliv a byl by zcela otevřený jako já. Btw ano, jsem teploušek (jsem na kluky) :) Pokud jsi to dočetl až sem, pravděpodobně Tě můj styl zaujal, budu rád když napíšeš ^.^ s pozdravem Váša =)

 
MíšaInzerát pod značkou13 let13.07.18
Zájmy: internet, drsné klukovské hry

Chtěl bych si dopisovat emailem s nějakým kamarádem od 10 do 15 let. Zajímají mě tělesné různé drsnější klukovské hry. Můžeme se o nich pobavit na Primaforu v kategorii Volný čas a potom podkategorie Nepočítačové hry. Tak už o nich začal pokec a hledáme další zájemce, kteří by se připojili.

 
ŠímaInzerát pod značkou11 let13.07.18
Zájmy: Stolní tenis, internet

Hledám někoho na dopisování emailem od 10 do 15 let.

 
Honzakingplayer1610@gmail.com12 let10.07.18
Zájmy: Chození ven, kamarádi, a dál nevím😂

Ahoj! Hledám nějakou holku/kluka na kamarádství. Podmínka je být z Prahy. Věk 11-14. Btw mě je 12. Pokud jsi z Prahy a máš zájem napiš na email! :).  Tak ahoj, budu se těšit! 

 
Klukthomas1917@seznam.cz16 let10.07.18
Zájmy: Sport, procházky,kina ........

Ahoj je mi 16 a hledám holku na psaní a později i něco vice psat můžete všechny ale nesmíte být obézní a musis mít 13 až 17 let jinak nejlépe by bylo kdyby jsi byla z kraje vysocina a Jihomoravský ale můžeš být odkudkoliv tak bližší info.o mně se dozvis na emailu    nord12@seznam.cz

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.