Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

Barča <3barculice@email.cz15 let23.01.19
Zájmy: Tanec, cestování, humor a chatování. :D

Ahoj, jmenuji se Bára a chtěla bych si tady najít někoho, s kým by byla sranda a možná i něco víc. :)) 

Hledám tady spíše jedince mužského pohlaví, přibližně 15-17 let starého. 

A teď ve stručnosti něco o mně- je mi 14 let, ale v březnu již 15. Chodím do devaté třídy a v budoucnu nejspíš půjdu na gympl. Bydlím kousek od Prahy směrem na západ. Vyjadřuji se někdy i sprostě, tak pokud ti to bude vadit, mohu na tom zapracovat. Moc ráda tancuji a chodím ven s kamarády. Jsem štíhlé postavy a snažím se alespoň párkrát do týdne cvičit. Vlastním středně dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. Mým asi největším koníčkem je cestování, díky rodičům jsem již procestovala cca. 35 zemí.

To je asi pro začátek všechno, více se dozvíš až v chatu. :3

 
Nejhodnější slečnaInzerát pod značkou16 let21.01.19
Zájmy:

Ahoj,

Hledám někoho, pro koho bych mohla být jeho jediná a jedinečná princezna. Někoho, kdo by byl hodný, chápal mě a dokázal mě rozesmát, když mám špatnou náladu. Někoho, kdo by mě měl vážně rád i přes všechny moje chyby.

Podle mě jsem hodně empatická, chápavá a hodná, občas až moc. Nikdy bych nebyla nikomu schopná ublížit. 

Prosím 16-20

Královehradecký a Liberecký kraj by byly úplně nejlepší

 
Typka69Inzerát pod značkou16 let19.01.19
Zájmy:

Ahoj, jsem 16 letá týpka. Pokud chceš vedět víc napiš. Hodně sportuji a hledám nějakýho kluka  s kterým  bych se mohla vždycky po večerech uvolnit. Pište na mail typka69@seznam.cz. Za každou zprávu budu ráda, na věku nezáleží.

 
Alexa2003veverecka19@seznam.cz15 let11.01.19
Zájmy: Sport,fitko,chození ven, romantika,atd..

Ahoj, jmenuji se Saša,je mi 15 let a bydlim v Brně,hledám kluka na psaní a později třeba i na vztah..Mám dlouhé tmavě hněde vlasy, modré oči,hubenou vysportovanou postavu,a měřím 167 cm.. Ty bys měl bydlet v okolí Brna,být vyšší než já, nejlepší by bylo,kdybys měl blond vlasy a modré oči a nebyl tlustý...kdyby tě muj inzerát zaujal, napiš mi na email veverecka19@seznam.cz,budu se těšit :-*

 
ForeverAlonetulipani111@seznam.cz14 let10.01.19
Zájmy: Kreslení, Vape, Volleyball

Ahoj, 

jmenuji se Anežka a je mi 14 let. Mé zájmy máte vypsané nahoře. Hledám kluka na dopisování na E-mailu. Později možná i něco víc . Požadavky nemám žádné. Piště na e-mail tulipani111@seznam.cz

Pokusím se odepisovat, co nejdřív zatím pá 

 
KatanaInzerát pod značkou13 let10.01.19
Zájmy: Zvířata 🐶🐱, ježdění na koni 🐎,chození ven🌳🌷

Ahoj jmenuji se Kacka a je mi 13 let 😂. Jak vypadam: normální postava🏇, blondýna💛, modrošedé oči👀, mám 165cm a vážím 63kg . Jsem z Brna😛. Nejsem úchylná  😋. Jaký by jsi mohl být ty: Normální postava🤸, je mi jedno barva vlasů👦 a barva oci👀. Asi abys nebyl úchylný 👍 ,věk 13-15 a hlavně musíš být z Brna😁. A nesmíš kouřit . Piš mi na gmail: kohutanda2015@gmail.com nebo na massenger: Kohutanda Dvořáková přeji hezký den a zatím ahoj👌🖐️🤗.

 
AnčaMariepolakova1234@gmail.com14 let10.01.19
Zájmy: Kreslení, netáčení, psaní, hudba- hlavně rock (poslouchání, hraní..), vaření...

Ahoj!

Bydlím v Praze - hledám vztah, tak by bylo dobré kdybys bydlel někde v okolí😁 a i když absolutně nevěřím, že by se tu někdo mohl najít zkouším to (překvapivě). Prostě sem našla tuhle stránku a proč to nezkusit... 

  Kluk kterého hledám by měl být starší než já, takže od 14 dál. Sem spíš na starší (ne na moc starý), ale pokud ti je aspoň 14 klidně napiš, budu ráda za jakoukoli odezvu.

   Nejvíc se mi líbí hubení, dlouhovlasí kluci, samozřijmě mě nezajímá jen vzhled, ale je to jeden z faktorů.😂🤣

   Já jsem jinak celkem hubená. Mám krátké, nazrzlé vlasy (obarvené, normálně je mám blonďaté), hnědé oči a trochu větší nos:).

 
KikunkaKikunka2004@email.cz14 let09.01.19
Zájmy: Zpívání,tancování,chození na procházky,hudba,romantika.

Ahoj,jmenuji se Kristýna a koncem ledna mi bude 15let. Touto cestou hledám kluka,kterému nezáleží na vzhledu ani na váze. :-) Hledám prostě kluka,který má srdce na správném místě a umí mít opravdu rád a už taky nechce být sám. :-) A jak by jsi měl vypadat? Nezáleží mi ani na vzhledu a ani na kilech. Mělo by ti být kolem 15 - 18let. Neměl by jsi kouřit a ani pít,ale není to překážka. Bydlím v okresu Znojmo,takže by jsi mohl bydlet někde poblíž. :-) Měl by jsi být tolerantní a umět naslouchat. Pokud si myslíš, že hledám zrovna tebe, tak neváhej a ozvy se na e-mail: kikunka2004@email.cz a uvidíme co bude dál :-)

 
Jsem to jaInzerát pod značkou14 let08.01.19
Zájmy: Sport,film

Hledám sportovně založeného kluka 14-16 let, nekuřáka, normální postavy vysokého 170 +, z ČB pro psaní a společné  chvíle. Vztahy na dalku NE. Nasla jsem tu super kluka ale dalka bohuzel. Určitě  existuje kluk v ČB a okolí, ktery už nechce být sám. Více o mě v os.poste.

 

 
AnetkaAnetka.maskova2004@seznam.cz14 let04.01.19
Zájmy:

Ahoj moje jméno je Anet a hledám nějakého klučinu na trochu vážnější vztah. Je mi 14 (v červenci mi bude 15) a jsem z Plzeňského kraje, konkrétně bydlím kousek od Přeštic. Jsem brunetka. Měřím 163 cm a jsem šťíhlé postavy. Miluju koně, sama jezdím na koni, bohužel vlastního nemám. Jinak jsem docela mírumilovný člověk, ráda pomůžu lidem co to potřebují, ale nemám ráda nevděčný lidi. Jinak jsem fajn holka, která se dokáže zasmát i sama sobě. Můj problém je že mám trochu výbušnou povahu a dost mi záleží na tom co si o mně ostatní myslí. 

Teď něco o tobě měl by si být starší než já, ale nemělo by ti být zase 18. Takže mi pište kluci jen 14-17 let. Měl by si měřit určitě více než já, ale hlavně nesmíš být tlustý. Mám ráda sportovně založené kluky. Líbí se mi blonďatí a hnědovlasí kluci. NECHCI VZTAH NA DÁLKU takže mi nepište kluci z Prahy!!!! Chtěla bych kluka co se nebojí obejmutí nebo polibku na veřejnosti. 

To je asi tak všechno a jestli se ti můj inzerát líbil a měl bys zájem určitě napiš na email Anetka.maskova2004@seznam.cz.

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.