Dětská seznamka

Novinky

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Míšamichaela.maty@gmail.com11 let16.11.18
Zájmy: Mám ráda hudbu, kreslení a vyrábění. Ráda jezdím na kole a procházím se. Jsem normální holka co si ráda povídá.hledam kluka kolem 11-13 let. Není potřeba žádný frajer staci mi normal kluk ale ony byl alespoň trochu sportovně založený a aby to nebyl úplný debil. Hledám kluka v okolí Zlína nejlépe Malenovice nebo Tečovice tak se někdo ozvěte.
Jsem normální holka co si ráda povídá.hledam kluka kolem 11-13 let. Není potřeba žádný frajer staci mi normal kluk ale ony byl alespoň trochu sportovně založený a aby to nebyl úplný debil. Hledám kluka v okolí Zlína nejlépe Malenovice nebo Tečovice tak se někdo ozvěte.
 
Nevím Inzerát pod značkou14 let15.11.18
Zájmy: Sport,film

Zkusím to ještě jednou. Hledám sportovně založeného kluka 14-16 let, nekuřáka, normální postavy vysokého 170 +, z ČB pro psaní a společné  chvíle. Mám normální štíhlou postavu hlavu plnou nesmyslů a prázdné srdce. Najde se milý kluk, který mě bude mít rád takovou jaká jsem?

 

 

 
Ta bez jménaholkaconemajmeno@post.cz13 let13.11.18
Zájmy: Vic az potom

Ahoj, hledam nejake mile kluky, co jsou alespon trochu normalni. Vic bych o sobe napsala az v e-mailu. Mam jen par podminek. Nemit v hlave uplne vymeteno, melo by ti byt tak 13-15 a byt z Prahy. To je vse. 

 
dinohry@seznam.cz16 let11.11.18
Zájmy: Dinosauři, tanec, příroda, jídlo

Zdravím, drahý spoluobčane. Jsem hnědovlasá obyvatelka Prahy, 165 centimetrů hravosti a zároveň veselá optimistická duše (tedy většinou...). Zpočátku možná působím stydlivě, ale vše je jen otázkou času a moc ráda poznám nové lidi. 

Hledám pohodového chlapce ve věku 15 až 18 let se smyslem pro humor a to nejlépe Pražana, abychom se spolu mohli o volném čase vozit metrem. Na vzhledu mi příliš nezáleží, takže pokud nemáš více než jednu hlavu nebo zelenou kůži, neboj se mě kontaktovat. Můžeme spolu probrat naše úchvatné životy, zkritizovat výtvory školní jídelny a zanadávat si na politiky. Už se těším na tvojí zprávu. ;)

 
Slečna Mloveuall@email.cz16 let07.11.18
Zájmy: Filmy, seriály, fandění hokeji, knížky, kamarádi, cestování, jazyky, sranda, chattování, hudba,atd.

Ahoj. Už jsem asi hodně zoufalá, když píšu sem, ale tak za zkoušku nic nedám :D. Jestli vás jakkoliv zaujmu neváhejte napsat! Něco o mě: Jsem vysoká (176cm), šestnáctiletá holka normální postavy, která nadevše miluje srandu. A taky hokej, ale to už všechno máte v zájmech :D. Jsem z královéhradeckého kraje a chodím do školy do Dvora, takže nejčastěji bývám tam. Když už jsem u toho, bylo by fajn, kdyby jsi byl taky aspoň právě z královéhradeckého kraje, protože vztahům na dálku moc nefandím. Taky jsem věrná, kluka bych v životě nikdy nepodvedla! Doufám, že tady třeba najdu někoho, kdo by mi alepsoň trochu rozumněl a s kým bych se mohla sblížit. Snažím se nebýt povrchní, takže na vzhledu moc nezáleží, ale víte jak. Taky by bylo dobrý, kdyby jsi byl vysoký min. těch 177 cm :). Ze začátku si můžeme třeba jenom psát ( messenger samozřejmě :D), záleží na tobě. Takže to by bylo ode mne vše. Budu se těšit :).

 
Luckymyluckycat@email.cz14 let05.11.18
Zájmy: Sport,vaření ,no moc toho není

Ahoj ,je mi 14 jsem z Prahy .Mám asi kolem 150cm a nejsem úplně hubená ,ale není to tak strašné ,jsem celkem hiperaktivni ale jen když mám náladu .Hledám nějakého aspoň trochu pěkného a ne moc tlustého kluka ,ale musíš mít super vlasy (tím myslím aby jsi měl sexy účes ).Na věku mi sice nezáleží ,ale mělo by to být tak 13- 16. A důležitá věc je že mam moc ráda roztomilé tváře .

Tak jestli jsem tě aspoň trochu zaujala (i když pochybuju ) tak mi napiš na mail.

 
IBiIInzerát pod značkou14 let03.11.18
Zájmy: Hraní pc her, malování, graffiti, skateboarding, apood.:D

Zdareček, jmenuji se Anet a jsem holka z jedné malé vesničky u Zlína:D

Hledám nějakého boye na pokec o něčem zajímavém:D Třeba o mém mega zajímavém živůtku, nebo tvojem, to je jedno:D

Nabíhej mi napsat e-mail * Hungryy@email.cz *

Dík:D

 
Adél a.a.ackerman@seznam.cz13 let03.11.18
Zájmy: Sporty, Anime, kamarádi, zvířata, kreslení, a potom možná i ty...☺️

Tak ahoj jsem holka je mi 13 let bruneta se zelenýma očima... Je mi celkem divný psát na seznamku ale samota je nejhorší co může člověk zažít... Byla bych moc ráda kdyby jsi byl z Bruntálu nebo někde poblíž nezvládám vztah na dálku...mělo by ti být 13-16 let. Tak snad si tohle přečte nejakej fajn kluk☺️ už se těším napiš na a.a.ackerman@seznam.cz 

 
Lenkaleninkonecna@post.cz12 let02.11.18
Zájmy: Jízda na koni,PC hry,chození ven

Ahoj jmenuji se Lenka je mi 12 let. Ráda jezdím na koni, chodím ven a hraju PC hry. Bydlím v Karviné Moravskosleský kraj.

Měla jsem vážné zdravotní komplikace,ale už jsem zdravá. Hledám kluka na vztah 11-13 let. Máš-li zájem napiš na email: leninkonecna@post.cz.

 
MaggiInzerát pod značkou14 let01.11.18
Zájmy: Zpěv, hudba, sport, knihy, filmy, seriály,

Ahoj kluci,

Dík, že čtete můj inzerát. Hledám nějakého milého kluka, s kým bych si mohla psát a později se i sejít. Nejlépe, aby byl starý mezi 14-16 lety, byl by hubený a nevadilo by mu, že mám brýle a akné. Měl by být z Prahy! 

Je mi 14 let a chodim do 9. Třídy. Jak už jsem psala, mám akné a nosím brýle. Pokud máš zájem, napiš. Ale Prosím, bez háčků a čárek :)

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.