Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

Rainbowrainbow34@seznam.cz18 let27.07.21
Zájmy:
--------------------

Ahooj :-) no takže jsem holka z Ostravy a je mi 18. To je asi fajn zmínit :-D Mám ráda hudbu (hlavně rock, punk, metal) dále potom hory/procházky (prostě výlety někam do přírody atd...) zvířátka, sporty (jsem spíše divák takže žádnou atletku nečekej :-)). Více mě toho zatím nenapadá takže to kdyžtak pak...No a co hledám? Nehledám přímo vztah. Spíše fajn kluka na pokec a co z toho bude je ve hvězdách :-). Jo byla bych ráda kdyby si byl starší a měl podobný (stejný) hudební vkus jako já. To by bylo velké + :-). Neboj, není to podmínka. Ale špatné by to nebylo. Tak zatím ;-).

 
daninkadanadrakova@seznam.cz12 let24.07.21
Zájmy: tanec gymnastika plavani priroda cteni
--------------------

ahoj jmenuji se jana je mi 12 bydlim v brandyse nad labem .a rada bych nasla kluka na povidani i na seznameni do 13 let . pokud bys mel zajem napis na mou imeil Danadrakova@seznam.cz dik.

 
katkaherakovakatkaherakova@email.cz12 let24.07.21
Zájmy: tanec, aerobic, kamarádi, pejsci
--------------------

Ahoj, jsem Katka a hledám kluka, je mi 12 let a jsem ze Zlína. Ráda poznám nové kamarády nebo kamarádky, ráda bych měla i kluka, napište mi na email katkaherakova@email.cz :)

 
viktorkavikimala28@seznam.cz15 let16.07.21
Zájmy: Chození ven, hudba, kreslení, zvířata
--------------------

Ahoj, hledám tu nové kamarády, případně něco víc. Nechci psát moc informací o mně sem, vše se můžeš dozvědět, když mi napíšeš email.
Jen ještě zmíním, že mi nezáleží na vzhledu, důležitá je povaha - takže se neboj napsat!
Budu se těšit na všechny odpovědi.

 
jouwukami@seznam.cz16 let02.07.21
Zájmy: lolko,kočky,anime
--------------------

hledám boye co by semnou hrál lolko protože jsem na něm zavislá touto dobou xd

něco o mně:mám blond vlasy modré oči a jsem celkem nízká?dívám se na anime moje oblíbené anime je nge a hrozně se vidím v asuce doufám že nevadí 

ty musíš být: hráč lolka a musí ti být mezi 17-19 starší ani mladší nechci protože fuj lol

píšu tady z nudy a protože chci další osobu na lolko protože mojí irl kamarádi to semnou nechtějí hrát nedivím se lol

doufám že mi nějakej boy napiše budu se těšittttt zatím paaaaa

 
kokoro05kokoro05@protonmail.com13 let14.06.21
Zájmy: anime, foceni, cteni...
--------------------

ahoj, je mi 13 a hledám někoho na psaní a třeba i něco víc... odkud si, kolik ti je atd mi je jedno

klidne piste i holky 

o čem si budem psát mi je jedno, ale musíš něco vymyslet protože mě to nejde xD

 
SofinkaaaSofinka.jiras@seznam.cz12 let13.06.21
Zájmy: gymnastika, atletika a chození ven
--------------------

Ahuuj je mi 12 a chci si najít kluka jmenuji se Sofie měřím 153cm a vážím 36kg mám blondate vlasy a modré oči 

 
katerina12Inzerát pod značkou12 let06.06.21
Zájmy: čtení, psani si po netu.vylety procházky
--------------------

ahoj jsem Káťa je mi 12 a hledma kluky na psani dopisovani o čemkoliv . jsem z ostravy a mám doma králika .rad ybch kluky kolem meho veku ale neni to podmínkou.kat.volna@seznam.cz

 
nicoletnikikini05@seznam.cz15 let01.06.21
Zájmy: kolo, brusle, skejt, beh, hudba, serialy, filmy
--------------------

ahoj hledám kluka na pokecík, nějaký pěkný fešák co by popsal? napiš na mail nikikini05@seznam.cz.... jen s fotkou

 
Háňa typickejblizenec@gmail.com 15 let27.05.21
Zájmy: Hudba, zpěv, kytara, piano, ukulele, psaní textů a skládání hudby, sport, kolo, meditace, občas i čtu a ráda chodím do přírody
--------------------

Ahoj, jmenuji se Hanka a je mi 15 let. Zájmy jsem vypsala nahoře. Jsem sangvinik a celkem mi chybí poznávat nový lidi. Absolutně jsem nečekala, že sem někdy napíšu, ale to co se teď děje dělá divy :). Je mi jedno, co se z toho vyvine. Něco ohledně toho jak vypadám: mám cca 168 cm, brunet vlasy a většinou nosím i brýle, nejsem nejhubenější, ale snažím se s tím něco dělat. Nějaký požadavky nemám, maximálně věk a to od 14 do 19, jsem schopná si psát i s někým mladším nebo starším, ale nudes ani nic podobného fakt posílat nehodlám, ani bys to stejně nechtěl vidět :D. Budu ráda, když mi napíšeš (typickejblizenec@gmail.com) a později ti klidně dám i jiný kontakt, ale nechci to psát takhle veřejně. Snad jsem tě zaujala, měj se krásně a přeji krásný den. :) 

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.