Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

katkaherakovakatkaherakova@email.cz12 let28.07.21
Zájmy: tanec, aerobic, kamarádi, pejsci
--------------------

Ahoj, jsem Katka a hledám kluka, je mi 12 let a jsem ze Zlína. Ráda poznám nové kamarády nebo kamarádky, ráda bych měla i kluka, napište mi na email katkaherakova@email.cz

 
Lucindaluciluciluc@post.cz16 let06.07.21
Zájmy: Fotografování, plavání, malování, zvířata, cestování
--------------------

Ahoj, je mi 16 let a hledám někoho na psaní nebo např. chození ven. Jsem docela introvert, ale když si s daným člověkem rozumím, tak povídám jako o život. Měřím 162cm. Mám zelené oči a špinavě blonďaté vlasy. Jediný můj požadavek je, aby ti bylo minimálně 16. Budu ráda, když napíšeš. Později si můžeme vyměnit jiný kontakt. (Přes e-mail je psaní docela na nic) 

PS: neposílám nudes ani nic takového

 

 
nevimhochuInzerát pod značkou15 let03.06.21
Zájmy:
--------------------

zdravím všechny co tohle čtou, asi bych se mohla představit no.. takže jsem celkem mala a postavu mam podle všech super, jsem hodně ukecaná a kamarádská, jinak jsem ze středočeského kraje..ted k tomu co tu hledam.. jelikož nám za chvíli začíná leto a prázdniny, tak bych tu chtěla najít někoho, jen tak na chillovani po večerech a nebo si jen tak občas popit, prostě chápeme see, a určitě by bylo fajn, kdyby jsi byl/a ze středočeského kraje nebo prahy:D

 
Péťapeta.kg01@gmail.com16 let01.05.21
Zájmy: Hudba, seriály, filmy, knihy, sport, turistika,...
--------------------

Ahooj,

Díky, že ses zastavil/a u mého inzerátu 😁.. Hledám někoho na pokec (fakt jen pokec nic víc).. Je mi jedno kdo jsi, ale určitě musíš mít 14-18 let. Já jsem holka 😂 je mi 16 let. Mám strašně ráda hudbu (pop), seriál Sestřičky - Modrý kód, kdo zná, ví 😘😁, sport, turistika atd... A dál se o mě můžeš dozvědět, když napíšeš 🙂. Také zatím pa a čekám :) 

 
Nekoukej:Dyooki@post.cz15 let26.04.21
Zájmy: Můžeš se dozvědět:D
--------------------

Čauuky, ^.^

vítám Tě na tomto inzerátu, jsem ráda, že Tvá očka zde zbloudila:3. Jsem holka, mám ráda legraci, knihy, hudbu do pohody, blbé nápady, kreslení, bruslení a tak dále:D hledám nějaké kamarády na dopisování, je mi jedno, jestli jsi kluk, holka, mladý/á, starý/á, malý/á, velký/á, já nevím, co vše:D na Tvém vzhledu mi opravdu nezáleží. Chci jen s někým povídat o jakémkoliv tématě, které Vás napadne, ale opravdu nejsem na krátké odpovědi, nebo konverzace, takže pokud jste takový typ lidí, tak radši nepište:D Jinak se nebojte napsat, každopádně by bylo fajn, kdybyste se alespoň představili, něco pěkného o sobě řekli, nechci po Vás bůh ví jakou slohovku, ale je fajn vědět s kým máte tu čest, no ne?:D já tady o sobě zatím nic říkat nebudu, abychom se měli o čem bavit v emailu x)

Takže už nečekej a napiš!:3

 

zatím se měj krásně, budu se těšit,

ahoj <3

 

 
Jsem trash :3 nicolakucerova@email.cz14 let25.04.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj hledám nějakou kamarádku poblíž Soběslavi, Tábora a Českých Budějovic, nejlépe aby jsi byla okres Tábor 😆 chtěla bych aby jsi občas dojížděla ty, a občas já 😌 Byla bych ráda pokud se najde nějaká holka z Třince a Prahy že by jsme mohli ven až tam zase budu 😅

Něco o mě: Mé jméno je Vanes, je mi 14 let a měřím cca 158 cm 😫 nejsem zrovna moc hezká no 😃 Více se o mě dozvíš na

 Více se o mě dozvíš na Instagramu 🙂🚶🏻‍♀

Něco o tobě: Nechci aby jsi urážela něco co já mám ráda, chci aby jsi mě respektovala a nesnažila se mě změnit 😌 je mi jedno jak budeš vypadat, nezajímá mě tvoje váha, výška a ani nic podobného, za vhled si nemůžeš, a nemam ráda lidi kteří ostatní odsuzují za vzhled a tak 😟 ať ti je alespoň 13+ a můžeš jezdit mimo své město 🥰 chci aby jsi se ke mě chovala tak, jak já se budu chovat k tobě, samozřejmě chápu pokud se občas pohadáme, hádky pro mě nikdy nejsou konec přátelství, k tomu ty hádky prostě patří! 🥰 Pokud máš zájem, tak napiš

 

 
Kristýnakristyna.cihakova@post.cz16 let22.04.21
Zájmy: Kreslení a malování, filmy a seriály, anime a manga, PC games, hudba jakýkoliv žánr
--------------------

Ahoj, píšu sem jen kvůli tomu, že si chci s někým popovídat, hlavně v této krizi. Je dobré si zachovávat dobrou a optimistickou mysl. Jestli se chceš s něčím svěřit, s něčím, co nechceš říci někomu blízkému, protože se bojíš nebo si myslíš, že to nevezmou vážně, tak mi klidně napiš. Ráda poslouchám příběhy ostatních. Sama jsem si prodělala několika myšlenkovými zvraty, takže se dokážu dobře vžít do role ostatních. Jestli mi chceš napsat jen tak, tak se tomu také nebráním a ráda tě přijmu s otevřenou náručí. Děkuju za pozornost. Jestli máš zájem, tak prosím napiš na email: kristyna.cihakova@post.cz.

 
Lioness NelLioness.nel@seznam.cz9 let15.04.21
Zájmy: Kamarádi, kamarádky, ráda jsem venku, plavání, knihy, hry, filmy
--------------------

Ahoj, Nela z Prahy, nelekňete se, je mi 9 let. Chce někdo pokecat? Kdokoliv. Kluci, holky, mladý, starý, je mi to úplně jedno. Rada poznávám nový lidi a pokecám o všem. Tak mi napište na mail lioness.nel@seznam.cz. Díky.

 
Maiasmajlikzuby@seznam.cz12 let14.04.21
Zájmy: četba (knihy), kliky (ať už myší, nebo ty posilovací :D), psaní příběhů a nějaký ty primitivní hry
--------------------

Ahojky! Hledám někoho, s kým bych si mohla mailovat. Je mi jedno, jestli to bude kluk nebo holka (i když možná radši kluk, páč mezi kluky mám jen dva kamarády, se kterými se vidím pár dnů v roce :D). Byla bych ráda, kdyby to nebyl ten typ osoby, která napíše, že včer sme mněl k objedu guláš s knedlíkami. :D A věk – tak do čtrnácti, aby jsme mezi sebou neměli věkový rozdíl a nedocházelo tak k nepříjemným debatám či snad hádkám. 

Možná byste chtěli vědět něco o mně… no, takže, jak začít? Ráda s tebou pokecám takřka o čemkoliv, pokud nejde o moje názory na nějaké hry, jelikož v nich nejsem zrovna zběhlá. :D Jsem celkem extrovertní typ, bez kamarádů jsem jako prázdná skořápka. :D Jsem zažraná do Harryho Pottera! Občas mluvím v ironii a sem tam mi uklouzne něco sarkastického, ale to jen zřídkakdy (snad :D). Mám ráda humor, ale neodmítám mluvit ani o vážnějších věcech. A miluju jídlo… :D

Pokud by tě zajímal můj vzhled, mám tmavé vlasy a zelené oči. Víc vědět nepotřebuješ, na vzhledu přece nezáleží. 

smajlikzuby@seznam.cz – piš!

 
janahorackova.jana1@email.cz11 let08.04.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj, jmenuji se Jana, je mi 11 a hledám kamaráda nebo kamarádku na dopisování, můj email je horackova.jana1@email.cz

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.