Dětská seznamka

Novinky

09.09.19 09.30
Po více než roce od pročištění seznamky kvůli GDPR došlo opět k pročištění neaktivních uživatelů, kteří déle jak rok neaktualizovali svůj profil. I po tomto pročištění je nárůst aktivních inzerentů přibližně o 100 a přibylo i aktuálních inzerátů.

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).Sdílet na Facebooku

<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

ElizabethInzerát pod značkou13 let01.06.20
Zájmy:

Ahoj, kamarádů není nikdy dost takže...... Jsem holka(14let)

Můžeš psát na ig:elikadanova 

 
KačenkaInzerát pod značkou13 let23.05.20
Zájmy:
Mám zájem spíše o kámošky :) rada bych pokecala s jinou holkou kterou baví filmy,seriály, a zvířátka :) hledám opravdu raději kamosky a možná časem i něco víc :)
 
KlarkaInzerát pod značkou13 let10.05.20
Zájmy:

Čus borečci a borky. Hledám fajnou holku nebo kluka, co by se mnou chodili ven, do nákupáku, kina nebo třeba do sklepa... Je mi 13 let, jsem bruneta, drobná, štíhlá, přítulná, mazlivá. Mám partu, se kterýma chodím ven, ale občas bych ráda šla i v jiné sestavě, ve dvou, třech, poznat někoho nového.  Nedám vám ale hned FB, IG, TT, chci si nejdřív psát mailem. První odpověď na inzerát piš bez háčků, jinak to nejde číst, až další mail normálně.

 
bruhborkachci.umrit.lmao@gmail.com17 let30.04.20
Zájmy:

Je mi 17 let :( jsem z Pardubic. Mám 153cm, doufám že můj život bude stejně krátkej jako já. Moje kamarádka mi drží nůž u krku a nutí mě tohle psát, což je úplně super výmluva, věřte mi. Hledám nějakou big tiddy minecraft gf, případně smol tiddy fortnite gf. Nebo jakoukoliv gf.

První fortnite hru jsem sama sebe knockdownula granátem asi ve 2 minutách hry, takže jsem pro gamer, nemluv na mě jestli nemáš aspoň *googlím si* gold nova 3 v *googlím si* csku. JESTLI NEMÁŠ MINIMÁLNĚ 3 VICTORY ROYALE NA SOLECH ani mi nepiš haha já mám 0 ale to nevadí. Jednou jsem dala snipe na 127 metrů ve fortnitu a jsem na to pyšná, dokonce jsem si to clipnula, protože to bylo mega calculated.

Jakoby asi si mě přidejte na discord ať jste cokoliv (minecraft si klidně zahraju i s klukem ((ew))):

wake me up wake me up inside#8300

tak jo nashle

 
Sončasosinka2102@seznam.cz16 let18.04.20
Zájmy:

Ahoj, říkají mi Sonča a je mi 16. Hledám někoho na dopisování, takže neváhej a napiš mi na ig: @sonickaaa___

 
Kateřina 💙nongamerg@gmail.com 14 let30.03.20
Zájmy:

Ahoj, jsem Kateřina, jsem z Ústeckého kraje. Hledám někoho, jak kluka, tak i holku na psaní. Byla bych ráda, kdybys byl/a starší, než já (tak 14-18 let) - mě je 14

Budu ráda, když se ozveš :)

Instagram: @its.ya.girl.zaty 

Snapchat: atyska13

 
IDKTeenage.three@seznam.cz16 let25.03.20
Zájmy:

Ahoj.🙈😊 Jsem holka a je mi 16 let, společně s mým kamarádem (18) hledáme holku (15+ samozřejmě), která by s námi šla do trojky. Jsme z Královéhradeckého kraje (musela bys leda dojet, kdybys byla odjinud), je to nezávazné a je nám jedno ať jsi jakákoliv. Jestli máš zájem, napiš na email: teenage.three@seznam.cz😊 Budu se těšit na odpověď. 😉🙈

 
Blakkwood fannicolakucerova@email.cz13 let21.03.20
Zájmy:

Bude mi jedno jak vypadáš,každý je nějaký,a nikdo nemůže za to jak vypadá,a je mi jedno jestli holka nebo kluk🥺

Můžeš mi napsat na Instagram a pomoct mi😔❤ Budu za tebe ráda🥺

Málokomu se povede mi pomoct🥺💔 A můžeš být vděčný pokud to budeš zrovna ty🥺

Můj život jsou samé chyby😔

Poslouchám Doriana a Lil Peepa 🥺✌🏻😥❤
Je mi 13 let✌🏻🤷🏻‍♀
Pokud ti je víc jak 16 tak mi prosím nepiš🥺

Můj instagram je @_.ta_strasne_divna._ 😔

 
Mímamirka.mat206@seznam.cz13 let18.03.20
Zájmy:

Čaute, hledám nějaký kámoše/ky. Chtělo by to, aby byli v podobném věku. Jsem holka, jestli ste si nevšimli Xd. Je mi 13, tento rok mi bude 14. Mezi mé zájmy patří sledování seriálů a filmů, kreslení, hraní PC her, psaní si s friendy a ofc poslouchání hudby (rap - českej a ruskej). Pokud máte zájem a klidně se chcete dozvědět více, napište mi xd a jen lidi, co si nebudou psát jen den nebo týden.

email: mirka.mat206@seznam.cz

insta: mima.matejkovaa

 
NikaInzerát pod značkou13 let27.02.20
Zájmy:

Ahoj je mi 13 (v létě 14) co tu vlastně hledám? Hledám někoho na dopisování. Je jedno jestli jsi holka nebo kluk. Potřebuju si začít s někým psát přes večer i přes den. Je jedno odkud budeš, pokud budeš chtít na venku se domluvíme kdyztak dojedu. Jsem z okolí jihomoravského kraje. Musí tu být ale víc než 12 a min než 15. 

 

Něco o mě

No je mi 13 to jsme už psala. Kde  bydlím to taky. Mám hnědé vlasy,ráda chodím ven  a nebo se koukám na filmy

 

No tak napiš na email povedajnika@gmail.com a tam se dozvíš víc 

 
<<< Předchozí | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.