Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Emička12bbgirl11111@gmail.com16 let13.05.18
Zájmy: sexchat

Nazdar mám ráda psaní sex chatů věkový rozdíl je mi jedno ale jen kluci ok? Je mi 16 a sem mooc hezká. PP

 
Káťakokade@email.cz14 let13.05.18
Zájmy: Hraní na PC, spaní, koukání na filmy/seriály

Hledám kluka s hodně časem  na hraní her a volání nejlépe 14-16 let,komunikující a vyšší než 180cm . Přes e-mail dám Instagram nebo Skype ,ale jsem otevřená i k TeamSpeaku .

 
JančaInzerát pod značkou16 let13.05.18
Zájmy: příroda, hory, procházky, focení a různé :)

Ahoj, jmenuji se Jana a ráda bych se seznámila s nějakou moc fajn holkou :) ráda chodím po horách fotím se a podobně...
ráda bych si našla nějakou skvělou IBF a mohla se s ní bavit o čemkoliv nebo kdoví i něco extra ;) budu ráda za kohokoliv :)

na věku i vzhledu nějak moc nezáleží, budu ráda za každou zprávu nejlíp i s fotkou.

- Kluci a pánové dejte si vodchod nějak moc nemám zájem o vás a pokud už budete takoví skvělí že se budete vydávat za nějakou holku pod anonymním jménem, emailem či staženou fotkou - nejsem blbá kráva abych na to nepřišla. Takže to moc raději nezkoušejte ;) spadnete hned do bloku - jedině za předpokladu že mě nějak hooodně zaujmete tak možná :)

 
Marký<3Inzerát pod značkou13 let13.05.18
Zájmy: Hry na pc,songy,kreselní a idk co dál xd

Zdravíčko :D 

Hledám někoho koho bych mohla spamovat svýma pocitama,dětskýma depresema a různyma blbostma :DD 
Kdo by tohle přežil tak si mě může přidat na fcb / sledovat na insta :D 
Fcb : Marký Machoňová
Ig : noot_noot_active
Jinak dále 
K životu potřebuju memes takže pokud nevíš co to je tak to ani nezkoušej :DD
Jen tak jako mimo to je mi 13 ale vypadám tak nějak na 8 takže se nedivte plz <3 :DD 
AAA to je asi vše ???? Tak zatím čiao :DD 

 
Kacenka2003Bvx147@seznam.cz14 let13.05.18
Zájmy: Povídání, datování, holky,

ahoj jmenuji se Káťa a líbí se mi holky tak pokud by holky chtěli tak napište a můžeme si pak třeba psát na fb :)

 
Nikčanikolanemcovalet@gmail.com10 let13.05.18
Zájmy: Cyklistika,turistika a všelijaké sporty ahoj jmenuju se Nikola a je mi 10 let. Hledám holku nebo kluka na pokec zatím na internetu možná někdy po delší době se mužem i sejít. Bydlím v okresu Blansko tak někoho blíž.
ahoj jmenuju se Nikola a je mi 10 let. Hledám holku nebo kluka na pokec zatím na internetu možná někdy po delší době se mužem i sejít. Bydlím v okresu Blansko tak někoho blíž.
 
mišík Inzerát pod značkou15 let13.05.18
Zájmy: všemožné

ráda si sněkým pokecám a o čem koli klidně i na fb

 
Semaforcodeveronica@seznam.cz12 let13.05.18
Zájmy: Hudba,kreslení,hry

Ahoj.

Je mi 12 let, bydlím v Teplicích.

Hledám někoho podobného věku. Na vzhledu nezáleží...

Jestli máš podobné zájmy, nebo se jenom nudíš klidně napiš.

email: codeveronica@seznam.cz 

Budu se těšit :)

 
Cibulkacibulkakarel69@gmail.com14 let13.05.18
Zájmy: Intimní chat, fotečky

Ahoj, jsem docela úchylnej a rád bych si s nějakým klukem popsal HLAVNĚ o intimních věcech, pokud si chcete jen tak psát tak mi nepište. Můžeme na Skypu a Facebooku, napište mi o ně na e-mail, ten by měl být nahoře, ale já vám ho tu pro jistotu napíšu ještě jednou: cibulkakarel69@gmail.com

Těším se na vás :*

 
Kláraklarkamar@seznam.cz13 let13.05.18
Zájmy: Jízda na koni, Badminton, běh, Marvel, všeobecně filmy,Anime, seriály, jízda na kole a další

Ahoj, našel by se někdo na normální pokec?

Je mi 14, jsem naprosto šílený fanoušek Marvelu a Lokiho. Měřím asi 160cm, mám hnědé vlasy a oči, takže jsem taková obyčejná. Hledám někoho na přátelství možná později něco více, jen nechci aby jsi byl nějaký úchyl, který bude každou chvíli něco chtít, takhle to u mě nefunguje, ještě více ideální by bylo kdyby si byl z okolí Kladna,Slaného,Smečna nebo i z Prahy, nemám problém ten kousek dojet. K mé povaze: snažím se být příjemná, ale pokud mne opravdu hodně vytočíš dokážu se naštvat, tvrdím o sobě, že sem měla být herečkou, protože docílím svého klidně i docela dobrou přetvářkou, ale tu používám minimálně také jsem značně přidrzlá a sarkastická, rozhodně nepatřím do oddělení hodných holčiček mám 1 kocoura (because  miluju zvířata) a jezdím na koni. A to je asi vše, co o mne potřebuješ vědět a pokud sem tě zaujala, tak se ozvi. Ahoj

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | [8] | [9] | [10] | [11] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.