Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | Následující >>>

BrigadaInzerát pod značkou15 let15.01.19
Zájmy: Brigada

pokud by nějaká holka měla zájem napis a dozvíš se víc 

 
Lepochlepoch@email.cz15 let14.01.19
Zájmy:

Ahoj, hledám nějakou holku na intimnější psaní kolem 14-16 let, potom možná i něco víc ;). Nejlepší by bylo kdybys byla poblíž Brna. Napiš na email lepoch@email.cz

 
FilipInzerát pod značkou16 let11.01.19
Zájmy: Nějaká holka vyměnit fotky? Prosím Je mi 15
Nějaká holka vyměnit fotky? Prosím Je mi 15
 
IgysCZmikulasekjesuper@seznam.cz13 let09.01.19
Zájmy: Trochu sport, Tanec u písniček.

Ahoj, hledám kamaráda/kamarádku kterým se zalíbí tanec asi pod názvem ´badgemedance´, nejlepší by bylo kdyby ses podíval/a na YouTube - Bijju3210 a nebo na TikTok- @bijju3210 líbí se mi jeho tanec a tak hledám někoho komu by se taky zalíbil a chtěl by ho ´tančit´- samozdřejmě nemusí to být také písničky co má on ale ten tanec u písniček se mi zalíbil tak hledám někoho ve věku 12-15 podmínky: Omlouvám se ale nebýt tlustý, být aspoň trochu hezký neříkám 100% ale aspoň trochu, bylo by dobré kdyby jsi byl ze Zlínského kraje ale nevadí když nebudeš, (BTW: Mě je 13 měřím cca 170cm mám cca 45kg, nejsem tlustý a zalíbil jse mi ten tanec. Když tak mi napiš na e-mail-   mikulasekjesuper@seznam.cz nebo na Instagram-  @alwaysaudios.cz, FACEBOOK NEBO MESSENGER dám až mě kontaktuješ. Děkuji a napiš, Ahoj. Miky.

 
JakChcesTyInzerát pod značkou17 let05.01.19
Zájmy: Posilování, hudba, a chození ven.

Ahoj, hledám holku na pokec později na vztah kdyby to vyšlo. Jsem vysoký tak 170cm, mám modré oči, hnědé krátké vlasy, postavu sportovní. Nekouřím, nefetuju, neberu drogy, alhohol příležitostně ale smírou a jo je mi 18 a jsem z Mladé Boleslavi. Co se týče tebe tak s postavou to nemusí být nic perfektního ale taky ne zas moc špatný, barva očí a vlasů mi je jedno jen at je nemáš duhový (zelená, červaná atd.) Nějaké ty zájmy tak co se tíče sportu nebo tak na to nekoukám jen aby jsi mohla chodit ven aby jsi se toho nebála :-), a aby jsi se uměla trochu bavit a povídat. To je snad všechno. Když tak víc na emailu a později můžeme přejít na Fb nebo IG. 
Email: farky2000@seznam.cz

 
PavlínaInzerát pod značkou17 let05.01.19
Zájmy: Sex, líbaní, intimní činnosti a fotky

Ahojky, hledám holku na vymněnování intimních fotek popřípadě i videí. Jsem 17 letá holka. Bližší nebo další info o mě na emailu pavlinkakraska@seznam.cz klidně se ptej. Jen holky prosím!!!!

 
kubi-cekkubi-cek12@seznam.cz16 let05.01.19
Zájmy: pokec, kamos

ahoj je mi 13 a hledam kluka kamarada na pokec o sportu, o holkach, o hrach a tak, napis na mail, i s fotkou, poslu klidne taky, tak zatim ahoj. muj mail kubi-cek12@seznam.cz

 
I am who I am therighteoussideofhell333@gmail.com 15 let04.01.19
Zájmy: Šport, kreslenie, maľovanie a podobné umelecké hovadiny, môžem povedať, že som závislá na hudbe a rada trávim čas so svojimi kamarátmi

Ahoj, po pravde ani neviem prečo sem píšem, neviem čo so životom a som pre každú srandu tak som si povedala, že zo srandy sem dám inzerát. No a čo som zač, mám 15 rokov, meriam 174cm, čierne vlasy. Som za každú hovadinu a som prehnane optimistická alebo depresívna, nič medzi neexistuje. Keby niekto mal záujem o pokec píšte na mail therighteoussideofhell333@gmail.com . Gratulujem ak sa vám to chcelo čítať a lúčim sa s vami. 

 
HiInzerát pod značkou15 let02.01.19
Zájmy:

Jmenuju se Anna, je mi  15. A hledám nějakého kluka Pouze na dopisování. Na prakticky jakékoliv téma. Na věku nezáleží.

 
Emma❤emma.laaksonen@email.cz15 let02.01.19
Zájmy:

Ahoj všichni, hledám kohokoliv, kdo by si chtěl psát :)

Je mi jedno, jestli jsi kluk nebo holka, fakt si budu ráda psát s kýmkoliv :D Nudím se a chtěla bych si s někým popovídat...o čemkoliv budete chtít ;)

Kdo bude mít zájem, ať prosím napíše na můj email: emma.laaksonen@email.cz

Tak se mějte a budu se těšit! Emma

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | [7] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.