Dětská seznamka

Novinky

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Míšamichaela.maty@gmail.com11 let16.11.18
Zájmy: Mám ráda hudbu, kreslení a vyrábění. Ráda jezdím na kole a procházím se. Jsem normální holka co si ráda povídá.hledam kluka kolem 11-13 let. Není potřeba žádný frajer staci mi normal kluk ale ony byl alespoň trochu sportovně založený a aby to nebyl úplný debil. Hledám kluka v okolí Zlína nejlépe Malenovice nebo Tečovice tak se někdo ozvěte.
Jsem normální holka co si ráda povídá.hledam kluka kolem 11-13 let. Není potřeba žádný frajer staci mi normal kluk ale ony byl alespoň trochu sportovně založený a aby to nebyl úplný debil. Hledám kluka v okolí Zlína nejlépe Malenovice nebo Tečovice tak se někdo ozvěte.
 
MVmollyaroksi@seznam.cz15 let13.11.18
Zájmy:

Nechce si někdo jen tak pokecat ?

 
Adam KInzerát pod značkou12 let08.11.18
Zájmy: Ahoj

Nějaká holka na sexchat.

 
SomeGirlTellSomething@Seznam.cz16 let04.11.18
Zájmy:

Ahoj, najde se tady nějaký kluk ve věku 15-17 třeba na normální pokec? Nejlépe z Jihočeského kraje. Víc si klidně můžeme napsat v emailu :)

 
Ajdámekadameksteam@seznam.cz13 let02.11.18
Zájmy: Pc, seriály, atd.

Čus, jmenuju se Adam, je mi 13 let, hledám gamera/ku. Někoho kdo má větší knihovnu a nevadí mu ''zahazovat'' peníze za hry. Discord povinnost, Steam taky. Kdyžtak napiš na e-mail nebo Instagram (lit_emodzi_glug)

 
ForT :3fortlol39@seznam.cz15 let02.11.18
Zájmy: Počítačové hry , holky....:3 , nákupy v lidlu :D seriál Přátelé

Ahoj hledám nějakou holčinu od 14-16 let na pokec přes fb.
info o mě je mi 15 , hubený (44kg) , jsem z Ostravy. (Trošku divnej člověk) mám rád humor , klidně i vážnější chat jen ať je sranda , otázky klidně ;) kdyby se  nějaká našla napiš mi na email a já ti pošlu můj FB..

fortlol39@seznam.cz

 
ZuziInzerát pod značkou15 let01.11.18
Zájmy: procházky, fantasy, umění, lukostřelba, florbal, tanec

Ahoj, jsem Zuzka a jsem z PRAHY. Je mi 15 let a jsem vysoká, krátkovlasá modroočka obarvená na zrzavo.

Obvykle jsem romantická, empatická dušička, ale občas jsem až přehnaně realistická a přímá. Neříkám, že mi na vzhledu nezáleží, ale nemám žádné extra nároky. Hlavní je, abys byla chytrá, věděla, co chceš a byla upřímná. Já nabízím to samé.

Ráda bych se s Tebou sešla, co nejdříve, protože dám na osobní dojem.

Tak napiš!

PS: Jak mohlo vyplynout z předchozího textu, tak hledám nějakou dívku ;)

 
Lioness NelLioness.nel@seznam.cz9 let28.10.18
Zájmy: Psaní, internet, blbnout venku, sex, porno, masturbace

Ahoj, Jmenuju se Nela a je mi jen devět let. Ráda poznám nový lidi, kluky, holky, mladý starý, to je jedno. Pokecám s každým o všem. Nebo se sejdeme, jsem z Prahy. Prosím. Email lioness.nel@seznam.cz Skype lioness.nel

 
Dejwík ❤❤david.mestan@email.cz15 let27.10.18
Zájmy: Florbal, chemie, holky😄

Ahoj, je mi 15 a hledám holku, která by ochotně plnila moje rozkazy na Snapu nebo na Instagramu ;) můj Snap i Instagram je thedarkdejw ❤ nebo mi napiš na email david.mestan@email.cz

 
TioNsimonek.hrabina@seznam.cz13 let22.10.18
Zájmy: Rád si zněkým píšu i smajlíka opčas hodím ;P a mám rád srandu :P
Rád si zněkým píšu i smajlíka opčas hodím ;P a mám rád srandu :P
 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | [6] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.