Dětská seznamka

Novinky

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).

07.09.18 19.45
Od druhé výzvy k autorizaci již uplynulo několik dní a tak jsme začali odmazávat neautorizované inzerenty a jejich inzeráty - nyní již bez jakéhokoli prázdninového hájení. Pokud ještě nejste autorizovaní, neodkládejte to. Smazáni můžete být každým dnem. Rychlost mazání neautorizovaných inzerentů, kteří nedali souhlas se zpracováváním jejich osobních údajů nyní probíhá pouze v závislosti na časových možnostech administrátora. Od registrace tolerujeme po autorizaci maximálně sedm dní. Dnes jsme smazali cca 350 inzerátů a cca stovku inzerentů.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

No_PeterNoPeterkos@seznam.cz13 let24.09.18
Zájmy: Chození ven, běhání, holky

Ahoj jmenuju se Petr a jsem z královéhradeckého kraje. Jsem asi 173cm vysoký blond. Hledám holku na výměnu fotek možná i víc. Budu rád když napíšeš. Už se těším.

 

 
JakChcesTyInzerát pod značkou17 let21.09.18
Zájmy: :*

Ahoj, hledám holku na odvážnější výměnu fotek a hlavě která se toho nebude bát. Na věku mi nezáleží a ani na vzhledu. Jenom piště čekám na vás. Farky2000@seznam.cz

 
Kikikristyna.vaskova@zstgm.opava.cz13 let20.09.18
Zájmy: Ráda čtu, zpívám, hraju na saxofon, pomáhám druhým lidem a sportuju. Mám hnědé oči i vlasy, měřím 162 cm, jsem docela hubená. Jsem milá, hodná, mám smysl pro humor a jsem i docela hezká aspoň ostatní to říkají. Mám 13 let a hledám kluka na dopisování(kamarádství) a poté něco víc!!! Bydlím v Moravskoslezském kraji tak aby jsi bydlel poblíž a nevadí mi dojíždění. Chci aby ti bylo 13-16 let jiinak ať jsi trošku vyšší než já a ať jsi aspoň trochu hezčí jestli budeš mít zájem se seznámit tak mi napiš na kristyna.vaskova@zstgm.opava.cz potom ti popřípadě dám svůj Instagram nebo Facebook. Budu ráda když napíšeš.. nemám co dál dodat tak ahoj a neboj se napsat ...!!❤
Mám hnědé oči i vlasy, měřím 162 cm, jsem docela hubená. Jsem milá, hodná, mám smysl pro humor a jsem i docela hezká aspoň ostatní to říkají. Mám 13 let a hledám kluka na dopisování(kamarádství) a poté něco víc!!! Bydlím v Moravskoslezském kraji tak aby jsi bydlel poblíž a nevadí mi dojíždění. Chci aby ti bylo 13-16 let jiinak ať jsi trošku vyšší než já a ať jsi aspoň trochu hezčí jestli budeš mít zájem se seznámit tak mi napiš na kristyna.vaskova@zstgm.opava.cz potom ti popřípadě dám svůj Instagram nebo Facebook. Budu ráda když napíšeš.. nemám co dál dodat tak ahoj a neboj se napsat ...!!❤
 
Adam15adam@email.cz15 let20.09.18
Zájmy:

Ahoj všichni! Hledám někoho, kdo by se mnou rád vyměnil fotky nebo i videa.

Pište všichni, holky i kluci. Na věku mi také nezáleží. 

Kdo budete mít zájem, ozvěte se mi na můj email: 15adam@email.cz

Budu se na vás těšit!    Adam

 

 
ZuziInzerát pod značkou15 let18.09.18
Zájmy: procházky, fantasy, umění, lukostřelba, florbal, tanec

Ahoj, jsem Zuzka a jsem z PRAHY. Je mi 15 let, jsem vysoká, krátkovlasá modroočka. Jsem romantická dušička a hledám nějakou milou holčinu, která by si se mnou psala a nebála se brzy sejít a poznat se osobně a časem možná být i ve vztahu.

 

 
Nadrzenecnadrzeneczlinsky@gmail.com13 let18.09.18
Zájmy: Nic :)

Ahoj hledám kluka na výměnu fotek jsem bi.....

Kdyby byl ze Zlína bylo by to lepší

Pište na tento email:nadrzeneczlinsky@gmail.com 

Budu se na vás těšit!!

 
Vašek (Říkej my jak chcešundeadkillerbunny40@gmail.com14 let10.09.18
Zájmy: kytara,skaut

Ahoj, jmenuji se Vašek, je mi 14 a hledám nějakou holku ve věku 12-15 na chat, může být i intimní a možná i na víc. (Klidně i setkání)

Těším se na tebe, ahoj. Jo a mám Messenger pokud máte zájem napište.

 
charoncharonnn@email.cz17 let07.09.18
Zájmy: auta,hry,holky

ahoj rád poznám holku na psaní, povídání i víc

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.09.18
Zájmy: Zábava

Nějaká dívka na chat/videochat? Nejsem v tom zběhlý, chci to zkusit. Na věku nezáleží.

Pište na mail nebo na Skype: daniel.mejba

 
Jančanovajana0@seznam.cz16 let27.08.18
Zájmy: hory, příroda, fotky...

Ahoj, Hledám nějakou novou kámošku klidně do budoucna i vic Jsem Bi 
Moravskoslezský kraj 
16 let 
Miluju hory a fotky 
vice info když napíšeš :) 

Ráda bych někoho kdo je taky Bi nebo L 
někoho komu nevadí si posílat fotky 
vzdálenost a věk záleží.. 

Prosím nepiště kluci - a ani se nevydávejte za holky - je to fakt trapné

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.