Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Jsem trash :3 nicolakucerova@email.cz14 let25.04.21
Zájmy: Skupiny na instagramu 😇
--------------------

Tento inzerát je pouze pro holky !!! 

Chtěla bych najít nějaké holky které by šli do skupiny na instagramu kde by jsme si navzájem dávali liky pod fotky, komentáře a navzájem dali sfs (sdílení za sdílení) 😇

Na ig mám něco málo přes 3k sledujících a chtěla bych zvednout aktivitu 😅 byla bych moc ráda kdyby se mi nějaký holky ozvali 🙂 zatím se mějte a pište na můj instagram ❤

 
uhnekdo?xdnekdo@gmail.com16 let21.04.21
Zájmy:
--------------------

Cauu, zrovna jsem se pristehoval do Prahy a nikoho tady neznám zeo :D takze bych si chtel najit nejakyho kamose/kamosku :D kdyby se nasel nekdo, kdo je z Prahy nebo okoli, tak budu rád..  je mi 16, jsem docela zvlastni clovek ale myslim, ze jsem dost v pohode a je semnou nejaka ta legrace :D kdyztak mi napis na xdnekdo@gmail.com    povim ti o sobe vic atd atd.. mejte se xd 

 
Lioness NelLioness.nel@seznam.cz9 let15.04.21
Zájmy: Kamarádi, kamarádky, ráda jsem venku, plavání, knihy, hry, filmy
--------------------

Ahoj, je mi 9 let a ráda pokecáme s kýmkoliv o čemkoliv. Jmenuju se Nela a jsem z Prahy.  Nevadí mi kluci ani holky a na věku mi taky vůbec nezáleží, mladý, starý, každej člověk je něčím zajimavej a já Vás ráda poznám a pokecám o všem. Tak se mě nebojte a napište na mail lioness.nel@seznam.cz

 
gay.dominik.brnodominikbrno@post.cz19 let10.04.21
Zájmy:
--------------------

Ahoj, chtěl by si se mnou nějaký kluk psát? Můžeme na jakékoliv téma. Jsem gayx, takže raději jenom kluci.

 
VítekInzerát pod značkou16 let21.03.21
Zájmy: Sport, knihy, filmy, seriály, psaní.
--------------------

Ahoj, jmenuji se Vítek,

hledám holku na dopisování, pokud by to bylo dopisování typu 1 zpráva za hodinu, tak rovnou běž pryč.

Je mi 16 let, jsem z jihočeského kraje. Mám rád psaní v podstatě o čemkoliv. Chci najít někoho fajn, s kterým si rád popovídám.

V.

 
AlexGeo1a@seznam.cz17 let16.03.21
Zájmy: Posilování, běhání, čtení, chození ven, romantika
--------------------

Ahoj, jsem Alex je mi 15 a jsem z okolí Ostravy. Chtěl bych zde najít nijakou hezkou slečnu věrnou a see smyslem pro humor.

Něco o mě:

Je mi 17 a bydlím kousek od Ostravy. Mám řekl bych poměrně hezkou postavu, břišáky a jsem docela namakaný(samochvála smrdí já vím :D). Moje koníčky máš nahoře. Jsem docela romantik, umím holku rozplakat, což se mi už povedlo a jsem poměrně věrný.

Jaká slečna má šanci u mě uspět?

Chtěl bych si najít alespoň trochu hezkou slečnu(ne takovou, která vypadá, že ji přejel kombajn). Musí být hodná a milá, musí být upřímná a věrná, musí umět vyslechnout a poradit, musí být otevřená a mít ráda romantiku. 

Jak mi ideálně napsat?

Jsou tu dvě cesty, buď mi napiš na mail /geo1a@seznam.cz/. Tam budu chtít, aby ses mi v emailu představila, abych věděl o koho jde. Neodpovím všem, pokud chceš mít větší šanci, že ti odpovím, pošli fotku. Pokud chceš mít jistotu odpovědi, pošli fotku v plavkách.(není to nic perverzního, jen chci vidět, že pro to, aby ses se mnou mohla seznámit něco uděláš :D)

Budu se těšit na odpovědi. Papa

 
TerkaaTerkaw45@email.cz14 let09.03.21
Zájmy: Sport,netflix,výkety,kamarádi
--------------------

Ahoj,hledám někoho na dopisování hlavně ba snapu kde jsem furt

hlavně holky! Moc kamarádek nemám:(

budu se těšit!

 
Klariss.se.cret@seznam.cz16 let13.02.21
Zájmy: Anime, čtení, kreslení, cyklistika, kolečkové brusle, objímání, mazlení, Bůh ví co ještě
--------------------

Okay, tohle bude takový normální inzerát tak pokud tě nevbaví číst tak sa-yo-na-ra!

Zdarec všichni

Asi si říkáte co tu hledám (pokud ne, tvůj problém :P) hledám zde kohokoliv, holku/kluka na cokoliv (kamádění se, chození ven, apod)

Dobře, takže něco o mně!

Jsem Clare, je mi 16, zájmy máš vypsaný nahoře <3, bydlím v Královéhradeckým kraji nemám problém dojíždět: po králéhradeckým kraji i okolí, Pardubice a okolí, Praha,..

Jsem malý člověk na svůj věk hah.., mám hnědé vlasy nějak po ramena, zeleno-modro-hnědé oči.

Jak bych popsala svoje chování, mno,.. laskavá, milá, (když nemám svoje dny :P), ráda s čímkoliv pomohu, naslouchám lidem, z začátku tichá a hlavně introvert, ale ldyž tě poznám, žádný problém s mluvením nemám <3

Á teď něco o tobě!

Věk dejme tomu 14-18, pokud jsi holka tak mi nevadí že by jsi byla menši nebo větší u kluků je to tak že jsou všichni větší než já :p, je mi jedno jak vypadáš, hlavně se musíš umět chovat, je mi jedno odkud jsi, hlavně ať se někdy uvidíme, hlavně co po tobě nejvíc chci je to, buď upřímný/á to je jediná podmínka kterou po tobě chci.

Takže mi můžeš napsat na email! s.se.cret@seznam.cz

PS: nejsem nejhezčí :P

 
KaktusInzerát pod značkou14 let01.02.21
Zájmy:
--------------------
čau pokud tě zajímaj scp tak napiš
 
nicoletnikikini05@seznam.cz15 let27.01.21
Zájmy: sport, kolo, beh, skejt, filmy, serialy
--------------------

ahoj hledám kluka na pokecík, nějaký pěkný fešák co by popsal? napiš na mail nikikini05@seznam.cz.... jen s fotkou

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.