Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | Následující >>>

milý a něžný klukadamm.svoboda@post.cz17 let20.05.18
Zájmy: sportování, hudba, zpívání, hraní na kytaře, zdraví a zdravý životní styl, alternativní medicína, léčivé kameny, vesmír, astrologie, esoterika, konspirační teorie atd.

Hledám štíhlou holku na nezávazné lechtivé psaní. Klidně můžeme vymýšlet i příběhy - fantazii se meze nekladou. Hlavně abys byla miloučká. Co se vzhledu týká tak nejsem žádné strašidlo a klidně pak můžeme vyměnit fotku nebo si pokecat při čaji jako kamarádi i na živo. Jsem vysoký, štíhlý, tmavovlasý, inteligentní, hodný, moc milý a něžný. Odepíšu všem.

 
JančaInzerát pod značkou16 let13.05.18
Zájmy: Hory, příroda, focení, kamarádi,...

Ahoj, jmenuji se Jana a ráda bych se seznámila s nějakou moc fajn holkou :) ráda chodím po horách fotím se a podobně...
ráda bych si našla nějakou skvělou IBF a mohla se s ní bavit o čemkoliv nebo kdoví i něco extra ;) budu ráda za kohokoliv :)

na věku i vzhledu nějak moc nezáleží, budu ráda za každou zprávu nejlíp i s fotkou.

- Kluci a pánové dejte si vodchod nějak moc nemám zájem o vás a pokud už budete takoví skvělí že se budete vydávat za nějakou holku pod anonymním jménem, emailem či staženou fotkou - nejsem blbá kráva abych na to nepřišla. Takže to moc raději nezkoušejte ;) spadnete hned do bloku - jedině za předpokladu že mě nějak hooodně zaujmete tak možná :)

 
Kacenka2003Bvx147@seznam.cz14 let13.05.18
Zájmy: Napis a zeptej se

Ahojky je mi 15 jmenuji se Káťa a líbí se mi holky no co tak nejsem hetero pokud to takhle nějaká holka má taky tak se mi ozvěte a můžeme si třeba pak i psát na fb

 
AdamCool@gmail.cz12 let13.05.18
Zájmy:

Ahoj jsem Adam a hledám holku na povídání přes webku o sexu a taky přímo sex přes webku je mi 12 tobě 12-15 ne tlustá.

 
Cibulkacibulkakarel69@gmail.com14 let13.05.18
Zájmy: Intimní chat, fotečky

Ahoj, jsem docela úchylnej a rád bych si s nějakým klukem popsal HLAVNĚ o intimních věcech, pokud si chcete jen tak psát tak mi nepište. Můžeme na Skypu a Facebooku, napište mi o ně na e-mail, ten by měl být nahoře, ale já vám ho tu pro jistotu napíšu ještě jednou: cibulkakarel69@gmail.com

Těším se na vás :*

 
Oldaczghoust31@gmail.com14 let13.05.18
Zájmy:

Ahoj nasla by se zde holcina v veku 13-16 let na vymenu fotek ? Pokud ano tak napis na mail.

 
Luky13Inzerát pod značkou19 let13.05.18
Zájmy: Sex

Holcina ktera by si se mnou posílala lechtive fotecky 

Email je lilipud1@email.cz 

💋❤❤❤

 
ZoeInzerát pod značkou13 let15.04.18
Zájmy: hudba, tenis, filmy, knihy

Ahoj, je mi 14 let. Hledám někoho na dopisování přes email nebo něco víc. ;). Nejlépe Královéhradecký kraj (HK) jsem bisexualka (takže můžete psát kluci, ale i holky) email: holka.nadopisovani@seznam.cz :) budu se moc těšit. :)

 
dopi29dopi.m@seznam.cz15 let03.04.18
Zájmy: Kosmonautika, konstrukce letadel a raket

hledám kamaráda nebo kamarádku kteří se vyznají v kosmonautice a zajímají se o novinky ze SpaceX.

chtěl bych sestavit svojí raketu a  umí základní výpočty (DeltaV, specifický impuls atd.)

díky moc :)

 

 
TheAnneInzerát pod značkou14 let03.04.18
Zájmy: Moc jich není

Našla by se tu nějaká lesbička?  ;33

Napište na emal TheAnne@email.cz

 
[1] | [2] | [3] | [4] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.