Dětská seznamka

Novinky

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | Následující >>>

Eldoboganeldobogan@seznam.cz18 let16.11.18
Zájmy: Casting, focení, modeling

Chceš být začínající dětskou hvězdou? Neboj se přihlásit na casting. Na postavě, zkušenostech aj. nezáleží. Stále hledám. V případě domluvy velký honorář.

 
Adam KInzerát pod značkou12 let08.11.18
Zájmy: Ahoj je tu nějaká holka\\kluk kterého\\rou vzrušuje nebo by se chtěl seznámit s trans já trochu jsem tak bych byl rád kdybycho se poznali.Piš na email nahoře.
Ahoj je tu nějaká holka\\kluk kterého\\rou vzrušuje nebo by se chtěl seznámit s trans já trochu jsem tak bych byl rád kdybycho se poznali.Piš na email nahoře.

Budu se těšit.

 
ZETEXERzetexcz@gmail.com13 let03.11.18
Zájmy: ...

Nějaká holka na víměnu fotek?? :D 

 
ZuziInzerát pod značkou15 let01.11.18
Zájmy: procházky, tanec, umění, vaření, florbal, lukostřelba, fantasy

Ahoj, jsem Zuzka a jsem z PRAHY. Je mi 15 let a jsem vysoká, krátkovlasá modroočka obarvená na zrzavo.

Obvykle jsem romantická, empatická dušička, ale občas jsem až přehnaně realistická a přímá. Neříkám, že mi na vzhledu nezáleží, ale nemám žádné extra nároky. Hlavní je, abys byla chytrá, věděla, co chceš a byla upřímná. Já nabízím to samé.

Ráda bych se s Tebou sešla, co nejdříve, protože dám na osobní dojem.

Tak napiš!

PS: Jak mohlo vyplynout z předchozího textu, tak hledám nějakou dívku ;)

 
Dejwík ❤❤david.mestan@email.cz15 let27.10.18
Zájmy: Florbal, chemie, holky😄

Ahoj, je mi 15 a hledám holku, která by ochotně plnila moje rozkazy na Snapu nebo na Instagramu ;) můj Snap i Instagram je thedarkdejw ❤ nebo mi napiš na email david.mestan@email.cz

 
méďakubíkalpha9087@email.cz17 let15.10.18
Zájmy:
Hellou its me im looking for .... Sexi  Love drink sex live and fun :-***
 
Ahoj ,děvčata a holky mé jméno je Kubík,kámoši mi říkaj Erwin a chtěl by jsem si najít holku co se poslední dobou zajíma o vše možný (kromě školy :-P)  kluky,a mazlení :-P  a začátek  na pokec o všem, kvůli nudě a aj něco víc aby si se ráda mazlila a líbala nebo bys něco s toho aspoň chtěla skusit :-**** Měla bys být europoidný nebo asijské rasy :-D 
 Zajímat se o kluky a třeba časem by sme mohly spolu aj něco mít a mazlit se. Hezky romanticky.Dát si pusu chtěl by jsem nějakou kdo by si chtěl povídat o mazlení líbani se** a pak jestli se do sebe zakoukáme můžem aj spolu chodit ja to mám moc rád a to stejně čekam aj od tebe... Věřím v lásku naposled jsem měl ve svých 12 letech ...Najdu ji ještě? 
Napiš budu čekat Tvuj Kubík... 😘
 
JakChcesTyInzerát pod značkou17 let21.09.18
Zájmy: Tam to a tam to :*

Ahoj, hledám holku na odvážnější výměnu fotek a hlavě která se toho nebude bát. Na věku mi nezáleží a ani na vzhledu. Jenom piště čekám na vás. Farky2000@seznam.cz

 
Adam15adam@email.cz15 let20.09.18
Zájmy:

Ahoj všichni! Hledám někoho, kdo by se mnou rád vyměnil fotky nebo videa;)

Pište všichni, holky i kluci. Na věku mi také nezáleží. 

Kdo budete mít zájem, ozvěte se mi na můj email: 15adam@email.cz

Budu se na vás těšit! Adam

 
Nadrzenecnadrzeneczlinsky@gmail.com13 let01.09.18
Zájmy: Hraní her

Ahoj jsem Matyáš a jsem bi, pokud by měl někdo zájem vyměnit nějaké ty fotky tak pište na mail:nadrzeneczlinsky@gmail.com 

Hledám lidi spíše ze Zlína ;)

Budu se na vás těšit ;)

 
Jančanovajana0@seznam.cz16 let27.08.18
Zájmy: hory, fotky, příroda

Ahoj, Hledám nějakou novou kámošku klidně do budoucna i vic Jsem Bi 
Moravskoslezský kraj 
16 let 
Miluju hory a fotky 
vice info když napíšeš :) 

Ráda bych někoho kdo je taky Bi nebo L 
někoho komu nevadí si posílat fotky 
vzdálenost a věk záleží.. 

Prosím nepiště kluci - a ani se nevydávejte za holky - je to fakt trapné

 
[1] | [2] | [3] | [4] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.