Dětská seznamka

Novinky

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.

22.08.20 08.50
Závadu se podařilo dnes opravit, zájmy se zobrazují. Ještě jsme je pro lepší přehlednost oddělili od textu inzerátu. Doufejme, že už bude vše v pořádku.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | Následující >>>

ten_depressInzerát pod značkou15 let25.01.21
Zájmy: hraní her kromě robloxu,gacha hoven,fornite chcanky
--------------------

Čau hledáme tu lidi kterým je nad 13 a mají csko,mc nebo něco takovýho ale nejduležitejší je aby jste měli mikrofon a discord kdyžtak napiště a budem hrat eště s mojí segrou

 
KikaInzerát pod značkou16 let10.01.21
Zájmy: Pekná holka napíš 🥰🤩
--------------------

Ahojky, rád by si písala na mesengeri s  klukom alebo s holkou od 13 do 15 let ak som ťa zaujala tak napíš ja som tu mala inzerát aj predtým ale vymazali mi ho :(

 
fajn_klukInzerát pod značkou18 let26.12.20
Zájmy:
--------------------

Ahoj, hledám tady dívku, které se líbí vykrmování a chce si o tom popovídat, popřípadě taky třeba taky trochu přibrat. Napiš budu se těšit 

 
LucyLucylucczech@seznam.cz15 let17.12.20
Zájmy: Chození ven, editace,dopisování, sledování filmů/seriálů/anime,atd..
--------------------

Ahojky! Hledám Non-binary (či také FTM) lidi, kteří by si se mnou dopisovali ^^ 

Něco o mně: 

Říkejte mi Lucy nebo Kai, je mi 15 let, okres Tábor, zájmy jsou uvedené výše :D občas píšu kraviny, tak mě předem omluvte, kdyby jste něčemu nerozuměli :)

Něco o tobě:

Nejlépe 15-17 let, Non-binary (či také FTM), pokud by to šlo tak nejlépe stejný okres nebo kraj (ale samozřejmě není nutno)

Ze začátku dopisování a později bychom se mohli potkat, pokud si budeme rozumět ^^

 
ElisaaaKczghoust31@gmail.com18 let29.11.20
Zájmy: Hraní na piano, počítač, kamarádky
--------------------

Zdravím jmenuji se Eliška. kluci i holky. Hledám tady hlavně pokec, takže kdybyste měli zájem (slečny, pánové) tak určitě pište na email. Děkuji pěkně a hezký den

 
KateInzerát pod značkou14 let27.11.20
Zájmy: Snad vše co jde xD
--------------------

Čauvec hledám nějakou holku na pokec po fb a tak :) napiš a dozvíš se víc :P

 

PS: jmenuji se Káťa a kluci klidně napiště, ale nečekejte nudes ;)

 
s3xchat69s3xchat69@gmail.com18 let05.10.20
Zájmy: Sexchat
--------------------

Ahojda❤️,  jsem 18 letý kluk a hledám tady holku která by chtěla zkusit něco nového a nebo i zažitého.

Pokud jsi hravá nebo stydlivá tak se rozhodně neboj napsat.😃 Těším se až napíšeš.🔥

 
filipi.cfilipi.c@seznam.cz17 let02.10.20
Zájmy: Hry (počítačové i společenské), procházky (především ve večerních a nočních hodinách), tramvaje, vlaky, vesmír, informační technologie (programování, software, ...), fotografování (oblohy a dopravních prostředků na kolejích) a mnoho dalšího.
--------------------

Ahoj,

jsem Filip. Je mi 17 let, měřím 187 cm, vážím 95 kg. Kledám zde nějakého kluka ve věkové hranici 15 - 19 let, který:

- nemyslí pouze na to jedno a jde mu opravdu o vztah
- není při těle, protože, omlouvám se, ale ve vztahu se mi to hnusí (jinak proti těmto lidem nic nemám).
- nevychloubá se svým značkovým oděvem, telefonem, apod.

Vztah na dálku mi nevadí, ale byl bych rád, kdybychom od sebe nebyli takovou dálku. Bydlím v Chodové Plané v plzeňském kraji, takže vzdálenost odsud do Prahy, což je asi 150 km, mi nedělá problém. Pokud jsi z Ostravy, tak s tím také nemám problém, jelikož ze sousedního města mi jezdí do Ostravy přímý spoj. No a abych zde nepsal pouze o požadavcích, i když už žádné další nejspíš nemám, tak bych zde rád napsal také něco málo o sobě.

Rád měním barvu svých vlasů, jelikož jedna barva na nějakou dlouhou dobu mi přijde už ohraná. Miluji tramvaje (především pražské), vlaky a vesmír. Rád poslouchám hudbu (pop, ruský pop), chodím ven (ve večerních a nočních hodinách především), hraji hry (počítačové, ale i ty společenské). Více mě toho aktuálně nenapadá, ale možná, že až si budeme psát, si ještě na něco vzpomenu :)

 

Na závěr bych chtěl říct, že jsem tak trochu blázen (ale kdo taky dneska ne, že ?), introvert a celkem tichý člověk, vyhýbám se společnosti a větším skupinkám lidí. Také nedokážu vymyslet nějaké téma konverzace, takže bude nejlepší, když to dokážeš ty. Ovšem těchto mých bariér se věčně obávat nemusíš. Jakmile se poznáme trochu víc, nebude mi komunikace dělat potíže.

 

Pokud jsem tě tedy alespoň trochu zaujal, tak budu jedině rád, když napíšeš. Napsat mi můžeš na email filipi.c@seznam.cz.

 

Děkuji za dočtení až do konce a přeji hezký zbytek dne.

 
Azraeldavid@saviour.cz12 let04.08.20
Zájmy:
--------------------

David jméno mé,

Hledám kohokoliv kdo by si se mnou dopisoval na téma: Politika,Mapy,Vlajky
Pokud máš zájem napiš.

 
Hledám kamarádku ci holkuadam13letchcisexjsemnaholky@seznam.cz13 let15.07.20
Zájmy:
--------------------
Ahoj, moje jméno je Adam a jsem z Moravskoslezského kraje, bydlím kousek od města Opava. Nevadí mi dojíždění. Je mi 14 let a jsem sportovní postavy. hledám nějakou tu kamarádku či holku. Které by nevadilo kdybych ji objímal, a občas bych ji sáhl na zadek. Dávál bych jí pusu a tak... Napiš na email : Adam13letchcisexjsemnaholky@seznam.cz Budu se těšit a napiš muck posílám pusu papa

Napiš pls. 

 
[1] | [2] | [3] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.