Dětská seznamka

Novinky

03.07.18 17.15
Byla rozeslána výzva uživatelům k autorizaci na nové verzi Dětské seznamky. Tato autorizace je nutná kvůli GDPR. Uživatelé, kteří se neautorizují do konce září 2018 budou postupně mazáni z databáze Dětské seznamky, včetně jejich inzerátů. Autorizace je možná po přihlášení do svého profilu, výzva byla rozeslána na emaily. Uživatelům, kteří nejsou autorizováni nejsou nyní rozesílány informkace o nový inzerátech a mají omezen přístup k podávání a měnění inzerátů. U inzerentů s nefunkčním emailem bude probíhat odmazávání už během prázdnin, přednostně u těch, kteří nemají podán žádný inzerát a nepřihlásili se delší dobu (déle jak 1 až 2 měsíce).

30.06.18 19.11
Právě jsme přepli Dětskou seznamku na novou verzi, do které je zapracováno GDPR (informace a souhlas se zpracováním osobních údajů). Souběžně s tím tato verze vyžaduje autorizaci emailu. Bez funkčního emailu nejde nová verze, do které jsme se přepli, aktivně používat. Přechodné období na potvrzení a autorizaci emailu je s ohledem na probíhající letní prázdniny do konce září 2018. Během října 2018 budou všichni uživatelé do té doby neautorizovaných emaily a jejich inzeráty smazány z databáze.

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.Sdílet na Facebooku

[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Lopaťáklopaha@centrum.cz15 let15.07.18
Zájmy: PC, EDM, Memes

zdravim.

je mi 16 a jsem z prahy.
nejsem zrovna nádhernej.
hledám naprosto kohokoli na nějaký ty memes.

ne, nehraju fortnite.
ani minecraft.

 
WeirdoInzerát pod značkou16 let14.07.18
Zájmy: Dank memes :D

Někdo na meme share?

 
Matyáš =3blackredcze@gmail.com15 let14.07.18
Zájmy: Jsem MatyJáš xdxdxd Rád hudbu- Drumy, Edm, Chill atd... Jinak pc.. Jsem fakt borec̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿\'̿\'\\̵͇̿̿\\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ Jinak modrý oči, hubenej, vyčilenej a nejvíc CUTE xddxxddxdxdx Bude mi 15 :3 Hledám holku která by poslala nudes... xd Nn- Která bude stará 13 až 16 let =3 Napiš, odpovídám nahned :)
Jsem MatyJáš xdxdxd Rád hudbu- Drumy, Edm, Chill atd... Jinak pc.. Jsem fakt borec̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿\'̿\'\\̵͇̿̿\\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ Jinak modrý oči, hubenej, vyčilenej a nejvíc CUTE xddxxddxdxdx Bude mi 15 :3 Hledám holku která by poslala nudes... xd Nn- Která bude stará 13 až 16 let =3 Napiš, odpovídám nahned :)

Piš na blackredcze@gmail.com

Pošlu fotku, a když tak i dám fb

 
JančaInzerát pod značkou16 let13.07.18
Zájmy: Focení, hory, příroda, pokec, ...

Ahoj, Hledám nějakou novou kámošku klidně do budoucna i vic Jsem Bi
Moravskoslezský kraj
16 let
Miluju hory a fotky
vice info když napíšeš :)

Ráda bych někoho kdo je taky Bi nebo L
někoho komu nevadí si posílat fotky
vzdálenost a věk záleží..

Prosím nepiště kluci - a ani se nevydávejte za holky - je to fakt trapné

 
RíšaInzerát pod značkou12 let13.07.18
Zájmy: různé klukovské hry - drsné

Hledám kamarády od 10 do 15 let na dopisování o různých drsných klukovských hrách. Můžeem o nich pokecat i na Primaforu.cz (volný čas - nepočítačové hry).

 
MíšaInzerát pod značkou13 let13.07.18
Zájmy: internet, pingpong, drsné klukovské hry

Chtěl bych si dopisovat emailem s nějakým kamarádem od 10 do 15 let. Zajímají mě tělesné různé drsnější klukovské hry. Můžeme se o nich pobavit na Primaforu v kategorii Volný čas a potom podkategorie Nepočítačové hry. Tak už o nich začal pokec a hledáme další zájemce, kteří by se připojili.

 
ŠímaInzerát pod značkou11 let13.07.18
Zájmy: internet, drsnější klukovské hry

Ahoj, hledám kamaráda, kterého baví drsnější klukovské hry. Chtěl bych si o nich psát a časem třeba dát dohromady partu kluků od 10 do 15 let, v které bysme je hráli.

 
Lukynzelenka.luka.lz@gmail.com15 let11.07.18
Zájmy: Počitač,hrani pc her,fotbal,youtubering, Textovani,volání Je mi 15 let Bydlim v pardubicich a přes prazdniny jsem v moste Rad chodim ven Hledam vztah Někoho hledám na vztah (vazný vztah nekoho z bliskosti meho obydlí ) Kdyz budete mit zajem napiste na facebook Lukáš zelenka (jsem tam vyfocený pod bylbodrem na betonu)
Bydlim v pardubicich a přes prazdniny jsem v moste Rad chodim ven Hledam vztah Někoho hledám na vztah (vazný vztah nekoho z bliskosti meho obydlí ) Kdyz budete mit zajem napiste na facebook Lukáš zelenka (jsem tam vyfocený pod bylbodrem na betonu)
 
DomXDomGT500@email.cz18 let10.07.18
Zájmy: PC, turistika, příroda, les, erotika

Ahoj, hledám někoho mladého pro dopisování, výměnu a schůzku když budeš chtít. Jsem z Libereckeho kraje a víc se o mě můžeš dozvědět na e-mailu

 
HudbaBeZvukuHerogamescz@seznam.cz14 let08.07.18
Zájmy:

Ahoj hleám holku na dopisování o sexu atd... o doplnění informací jak pro mě tak i pro tebe PS: Nejsem pedofil :D

Hezký den :)

 
[1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Následující >>>

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.