Dětská seznamka

Novinky

01.01.19 09.46
Od přechodu na GDPR uplynulo zhruba půl roku. Tím došlo k pročištění Dětské seznamky od neaktivních uživatelů. Počet inzerátů i inzerentů tím sice výrazně klesl, ale velká část z nich byla neaktivní, část s chybnými emaily, takže na ně ani nešlo úspěšně odpovědět.
Nyní máme přes 1000 autorizovaných aktivních inzerentů a přes 600 zkontrolovaných inzerátů.

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.Sdílet na Facebooku

[1]

Honza Novákjblmaster@seznam.cz 15 let14.02.19
Zájmy: Fotball Tennis Airsoft

Ahoj je mi 15 a jsem sportovec, mám 70Kg a měřím 169cm

Nejsem špekoun ale korba!!!!!

Hledám holku zatím na chození přes internet posílání fotek ( klidně i pikantních) a pak i třeba něco víc 

 
DanielInzerát pod značkou14 let11.01.19
Zájmy: Parkour, bruslení, PC hry a skládání rubikovi kostky.

Ahoj jmenuji se Daniel je mi 14 jsem z Prahy. Měřím okolo 155 cm což není moc xd. Jsem milý, tolerantní a zábavný. Hledám holku která nechce sex ale něco víc než přátelství💙. Na vzhledu mi ani tolik nezáleží jen nebuť tlustá:3. Jestli jsem tě zaujal tak mi napiš na Gmail, massanger-Danny Danny nebo na instagram-Danny1213427. Moc děkuji za tvojí pozornost. Těším se na tebe ;D

 
DeakonFrostlil.mejba@gmail.com20 let04.10.18
Zájmy: Zábava

Hledám kamarádku na koupání či saunování v Praze. Věk je fuk.

 
FilipInzerát pod značkou11 let15.09.18
Zájmy: stolní tenis

Hledám kamaráda na dopisování o stolním tenisu.

 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.