Dětská seznamka

Novinky

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.

11.12.20 08.14
Do roku 2021 připravujeme změny a úpravy na Dětské seznamce. Chceme ji tzv. vrátit opravdovým dětem, které jsou nyní částečně vytlačovány přestárlými dětmi. Proto budou nová pravidla používání upraveny na potřeby dětí do max. 15 let (dle měřítek tak pro 8 až 10 let) a přestárlé děti zde budou moct zůstat, ale budou muset respektovat nová pravidla. Vše bude spuštěno pravděpodobně v průběhu ledna s doběhovou dobou na možnou úpravu svých inzerátů, aby vyhověly novým podmínkám. Důvodem je, že máme ohlasy, s kterými bohužel musíme souhlasit, že velká část současných inzerátů není pro děti vhodná a na dětskou seznamku nepatří.Sdílet na Facebooku

[1]

FilipInzerát pod značkou11 let02.07.21
Zájmy: stolní tenis
--------------------

Chce si někdo dopisovat o stolním tenisu popřípadě si ho zahrát?

 
MichalInzerát pod značkou13 let08.06.21
Zájmy: stolní tenis
--------------------

Hledám někoho, kdo by si chtěl dopisovat o pingpongu a nebo i o jiných zálibách, které třeba nemusí vůbec ani se sportem souviset.

 
Jsem trash :3 nicolakucerova@email.cz14 let25.04.21
Zájmy:
--------------------

Je tu nějaká holka která by se mnou volala a zároveň třeba cvičila na kameru? Byla by celkem sranda😆 

Byla bych ráda kdyby ti bylo 13+ 🙂

 
klučíktoayen.love@seznam.cz32 let25.11.20
Zájmy: Kamarádství, společné sportování
--------------------

Ahoj, rád se seznámím s milou a pohodovou holkou štíhlé postavy, která ráda sportuje a ráda by simpatického parťáka. Pravidelně bruslím( speed inline), horské kolo i silnice, běh, plavání když fungují bazény nebo je teplo. Výlety do přírody. Pravidelně welnes na regeneraci a odpočinek. Jsem vysoký štíhlé sportovní postavy, milý kamarádský.

Kdyby jsi byla ze Šumperska, Zábřežska, Mohelnicka, bylo by to prima.

Těším se na tebe a společné sportování.

 

 
MareekJmenonedam1@gmail.com16 let11.09.20
Zájmy: Sport, pc
--------------------

Ahoj, hledám holku z prahy co by semnou chodila cvičit nebo běhat. Mám sportovní postavu ale trénivaný běžec nejsem:). Spíš 15+. Budu rád když se ozveš

 
SamuelInzerát pod značkou13 let14.08.20
Zájmy:
--------------------

Cau, byl by nekdo ochotny zahrat tenis s 14ti letym klukem? Diky 

Ps: pokud si mimo Prahu tak NE

 
Samuel TžickýInzerát pod značkou11 let07.08.19
Zájmy: Rád jezdím na skateboardu a zbiram Nerf a RC modely
--------------------
Jemi 11let hledám holku na vztah vážím 50kg a jsem vysoký 155cm nechci tlustou holku je mi jedno jak vypadáš pro mě budeš hezká vždy
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.