Dětská seznamka

Novinky

03.07.18 17.15
Byla rozeslána výzva uživatelům k autorizaci na nové verzi Dětské seznamky. Tato autorizace je nutná kvůli GDPR. Uživatelé, kteří se neautorizují do konce září 2018 budou postupně mazáni z databáze Dětské seznamky, včetně jejich inzerátů. Autorizace je možná po přihlášení do svého profilu, výzva byla rozeslána na emaily. Uživatelům, kteří nejsou autorizováni nejsou nyní rozesílány informkace o nový inzerátech a mají omezen přístup k podávání a měnění inzerátů. U inzerentů s nefunkčním emailem bude probíhat odmazávání už během prázdnin, přednostně u těch, kteří nemají podán žádný inzerát a nepřihlásili se delší dobu (déle jak 1 až 2 měsíce).

30.06.18 19.11
Právě jsme přepli Dětskou seznamku na novou verzi, do které je zapracováno GDPR (informace a souhlas se zpracováním osobních údajů). Souběžně s tím tato verze vyžaduje autorizaci emailu. Bez funkčního emailu nejde nová verze, do které jsme se přepli, aktivně používat. Přechodné období na potvrzení a autorizaci emailu je s ohledem na probíhající letní prázdniny do konce září 2018. Během října 2018 budou všichni uživatelé do té doby neautorizovaných emaily a jejich inzeráty smazány z databáze.

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.Sdílet na Facebooku

[1]

ZdeněkInzerát pod značkou12 let20.06.18
Zájmy: Florbal,fotbal,

Čau sem zdenek hledám holku Karlovarský kraj 12 let 175 výška sport florbal,fotbal email: zdenikkkriz@gmail.com napište Instagram:z_kriz115 hledám holku okolo 12-13 let.

 

 
Naty xdInzerát pod značkou11 let03.04.18
Zájmy: Ahooj 😂 Tenhle \"inzerát\" neberte vážně 😂 Zájmy : Gymnastika, běhání, skaut a kamarádi 😂

Ahoj 😂 Jmenuju se Naty 😂 Je mi 11... Měřím 163 centimetrů a jsem hrozně ironický člověk 🙃 Zdravotní problémy mě neminuli 🙃 To je asi všechno....

 
Týna xDInzerát pod značkou13 let16.02.18
Zájmy: Koně, psi (celkově zvířata xD) fotbal, fyzika a sociální sítě xDNejems w

Ahoj já jsem Kristýna :) je mi třináct let, hraju fotbal a chodím ráda ven na procházky. Hledám kluka okolo věku 13-14 let xD. Nejdříve na psaní a pak možná i na něco více :) moje vlasy: tmavě hnědé, oči : zelené a šedivé (všichni říkají, že je to zvláštní xD) váha : 45 kg. Jsmě strašně upřímná holka a miluju své přátele. To je všechno :) hlavně napiš budu ráda, dám klidně i Facebook a instagram :) 

Vzkaz pro nějaký uchylní kluky : nejsem holka na sex, ale na něco jiného xD

 
Barčabramborka_1234512 let16.02.18
Zájmy: Gymnastika,tanec

Ahoj !Jmenují se Bára.💖Je mi dvanáct let💖 Výška 155 cm.Váha 29.Vlasy špinavý blond někdy úplně blond melíry (od přírody).💖 Hledám kluka 10-12 let.Hubenyho ,peknyho (somozdrejme )💖Jedno jakou barvu vlasu a oči .HODNYHO💖 a toto je vše co vám mužů povědět.💖

 

 
Jakubjakubjonas42@gmail.com15 let27.01.18
Zájmy: běh

zdravím našel by se tu někdo kdo běha v okolí jihlavy (max 20km od jihlavy)
nezaleží zda jsi holka nebo kluk nebo kolik ti je hlavně že máš výdrž a umíš držet tempo

 
Honza647honza-volejnik@email.cz11 let24.01.18
Zájmy:

flortball, hraní na pc, youtube

 
VLFfotkynavymenu15cm@seznam.cz16 let12.01.18
Zájmy:

Hraje tady někdo fotbal? Vím, je to divný, ale mně se strašně líbí kopačky a dresy :-D Tak kdo má, tak mi prosím pošlete obrázky prosím, díky moc!

 
Grejsizlaticasta@seznam.cz13 let20.12.17
Zájmy:

Ahoj jsem grejsi je mi 13 jsem z prahy

Moje fb: grej si

 
4mara24mara2@email.cz29 let07.08.16
Zájmy: Rybaření a sport
Hledám kluka do 20 let na výlety, sport, rybaření, dovolenou,koupání v pískovnách a podobně tak napiš.
 
[1]

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018
Server splňuje podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti ze zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů.
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.