Dětská seznamka

Novinky

06.12.17 09.30
Nastavujeme efektivnější priority schvalování inzerátů. Protože jsme již psali, že admin má na starosti cca 10 různých webů a všechny spravuje ve svém volném čase zdarma, má čas na Dětskou seznamku cca jednou za 2 až 3 týdny. Proto jsme zřídili možnost placeného profilu, s přednostním schvalováním, které dělá brigádník za odměnu získanou z tohoto profilu.
Protože ten, kdo si svůj inzerát mění ihned po schválení, jej opět stáhne a nechá čekat na další schválení, pouze zdržuje a jeho inzerát není prakticky stejně vidět, budou takovéto inzeráty schvalovány vždy až nakonec, popř. až až další schvalovací cyklus (ne po 2 týdnech, ale po 4 nebo 6).
Chcete-li mít svůj inzerát v horních pozicích, zřiďte si placený profil a váš inzerát bude více vidět a bude schvalován přednostně v řádu hodin max. dní.
Logicky vytížený administrátor nemá čas na odpovídání zbytečných otázek, které se ptají na to, co je na tomto webu napsáno. Místo opakovaného odpovídání na stejné věci radši schaluje inzeráty. Než se na něco ptáte, nebuďte líní a přečtěte si pravidla Dětské seznamky a návod. Děkujeme za pochopení.

09.04.17 14.01
Byla opravedna chyba, která znemožňovala děvčatům podávat inzeráty v hlavních rubrikách (hladat kluky na vztah nebo kamarádství). Bohužel jsme na ni byli upozorněni až zhruba po roce :( Nyní již vše funguje.

24.08.16 13.48
Zvýraznili jsme v návodu některé položky a upozornění - zejména co se týká nové verze a co se týká nejčastějších chyb. Inzerujete-li pod značkou, odpovídejte na nabídky prosím tomu, kdo vám píše a ne administrátorovi!!! V návodu máte vše zcela polopaticky vysvětleno.


Návod k používání Dětské seznamky

Milí kamarádi, dříve, než začnete používat naši seznamku, přečtěte si prosím pozorně tento návod. Vyhnete se tak pozdějším problémům vyplývajícím z neznalostí či nepochopení některých funkcí.

1. Chcete-li si podat inzerát, pište prosím s háčky a čárkami nad písmeny. Za čárkami a tečkami prosím dělejte mezery, aby se vaše věty správně zalomily na koncích řádků a váš inzerát se správně zobrazoval. Inzerát si po sobě přečtěte, pamatujte na to, že je vaší vizitkou.

2. K tomu, abyste mohli podat inzerát, se musíte na Dětské seznamce zaregistrovat. V inzerátu se bude objevovat vaše přezdívka, kterou si zvolíte při registraci, automaticky se rovněž zobrazí váš email, který při registraci uvedete. Pokud si zvolíte, že chcete inzerovat pod značkou, váš email se zobrazovat nebude. Tomu, kdo bude chtít na váš inzerát odpovědět, se otevře formulář a odpověď, kterou vám napíše, vám přijde na váš email. Pozor, odpověď ale přijde z našeho emailu, protože vám ji odešle náš web. Musíte tedy odpovídat na emailovou adresu, kterou v odpovědi posatel uvede. Pokud odpovíte přímo na email, z kterého vám odpověď přijde, odpovídáte administrátorovi, který si s vámi ale dopisovat nebude. Současně ten, kod vám napsal, bude čekat marně na vaši odpověď, protože jemu nepřijde.

3. Inzeráty určené klukům jsou v části Kluci a inzeráty pro děvčata v části děvčata. Aby se správně řadily, je třebaje správně podávat. Děvčata tedy podávají inzeráty pouze do rubrik "Děvčata hledají ..." a kluci zase pouze "Kluci hledají...". Rubriky speciáních zájmů nejsou členěny dle pohlaví.

4. Z této verze jsme vypustili rubriky kluci chtějí kamarádit s kluky a děvčata chtějí kamarádit s děvčaty, protože inzerátů, které do těchto rubrik patří, bylo minimum. Pro kamarádství máte pouze jednu rubriku. Administrátor bude důsledně kontrolovat zda nejsou zaměňovány inzeráty mezi rubriky na vztah a na kamarádství a nespárvně zaměřené inzeráty nebudou schvalovány.

5. V každé rubrice je povoleno mít pouze jeden inzerát. Nepřidávejte tedy do rubriky další inzeráty, ale aktualizujte staré. U aktualizovaného inzerátu se změní datum a zařadí se jako nový. Inzerát se vždy zobrazí až po schválení administrátorem. Proto nedoporučujeme jej často měnit, jelikož po změně zmizí a čeká na opětovné schválení administrátorem.

6. Pokud odebíráte informace o nových inzerátech, upozorňujeme, že budete-li mít na tomto emailu automatický odpovídač, bude vám odběr informací zrušen. Informace rozesílá autonat a zpětně se vracící odpovědi nám zatěžují emailový server.

7. Kniha návštěv je určena pouze ke sdělování dojmů z Dětské seznamky, či připomínek a vzkazů administrátorům. Není to další rubrika seznamky, proto inzeráty z ní budou mazány.

8. Tato Dětská seznamka slouží k seznamování přes emaily, proto do ní nepište telefonní čísla. Ty budou administrátorem smazány. Tolerovat lze maximálně čísla ICQ či profily na facebooku.

9. Na Dětské seznamce se mohou registrovat i právnické subjekty, např. oddíly, kroužky apod., které mohou nabízet nekomerční inzeráty pouze do k tomu určených rubrik (rozhodně ne do základních rubrik). Po dohodě s administrátorem je možno za úplatu podat i komerční inzerát. Bližší informace k tomu najdete na následující stránce.

Upozornění na pravidla bezpečného používání naší seznamky

Při používání naší seznamky dodržujte prosím tyto zásady
1. Do svých vzkazů neuvádějte poštovní adresy ani telefonní čísla. Mohlo by jich být zneužito. Uvádění telefonních čísel a poštovních adres je v rozporu s pravidly Dětské seznamky. Až se s kamarádem poznáte více přes email, můžete se sami rozhodnout, zda mu pak telefonní číslo napíšete emailem.
2. Pokud se se svým kamarádem spojíte e-mailem, nedoporučujeme ani touto cestou sdělovat poštovní adresu. Nevíte, kdo vám skutečně přes e-mailovou adresu píše.
3. Pokud jste se pomocí naší seznamky skamarádili s kamarádem z vašeho okolí a chcete se osobně setkat, domluvte si s ním schůzku na nějakém veřejném místě (ne třeba v odlehlých částech města), kde je poměrně dost lidí. Doporučujeme si vzít s sebou na tuto schůzku kamaráda. Nemůžete vědět, s kým se skutečně setkáte a někdo by mohl zneužít vaší adresy a vaší důvěřivosti. Vždy by měli vědět o vaší schůzce rodiče, včetně místa a času schůzky.
4. Budete-li dodržovat výše uvedené zásady, měla by vám naše seznamka bezpečně sloužit.
5. Přejeme vám hodně nových kamarádů.
6. Pokud vám přijde jakýkoliv nevhodný či jinak obtěžující email, o kterém by jste se domnívali, že přišel na základě zveřejnění vaší emailové adresy v naší seznamce, přepošlete nám jej prosím na adresu spravce(zavináč)detskaseznamka.cz.

Chcete-li používat adres uvedených v této seznamce, pak upozorňujeme, že je určena pro kamarádství mezi dětmi a současně chceme upozornit, že zasílání jiných zpráv než nabídek ke kamarádství, je zneužitím této seznamky. Respektujte tedy to, co je uvedeno v inzerátu, zejména pak věk.
V případě, že někdo zneužije tuto seznamku způsobem, kterým poruší zákon č. 140 z roku 1961 Sb. a to zejména paragraf 205, který se týká ohrožování mravní výchovy mládeže, bude na něj obratem bez dalšího upozornění podáno trestní oznámení. Máme totiž zpětnou vazbu na část uživatelů této seznamky, od kterých se podobnou skutečnost obratem dozvíme.

Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Provozuje Internet mládeži, z.s., vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2016
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.