Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Dětská seznamka

Novinky

12.10.21 20.10
Informace o odpovědích na inzeráty pod značkou jsou uchovávány na dobu neurčitou, a svrchovaný Administrátor s poněkud diskutabilní povahou k nim vždy bude mít přístup. My poddaní tedy tuto možnost nedoporučujeme.

29.04.21 13.07
Vzhledem k výpadku funkce na rozesílání emailu na hostingovém serveru, nebyla možná v uplynulých pěti dnech autorizace nových uživatelů. Rozeslali jsme na ně výzvu k autorizaci, na což máte čas do 30. 4. 2021. Současně nefungovaly ani odpovědi na inzeráty pod značkou. Pokud jste někomu v tomto období přes náš formulář psali, napište prosím znovu. Děkujeme za pochopení.

09.01.21 21.46
Dnešním dnem nastala začátek kontroly inzerátů, zda odpovídají novým pravidlům Dětské seznamky. Administrátor je od nejstarších prochází, co jde upravuje a co nejde, tak maže. Čas na úpravu vlastního ne příliš vhodného inzerátu máte pouze do doby, než na něj administrátor narazí. To může být tak zhruba týden.


Registrace nového uživatele Dětské seznamky

Krok číslo 1
1. Napiš svůj email malými písmeny. Na Dětské seznamce bude Tvým loginem. Na tento email Ti budou zájemci odpovídat a zvolíš-li si odebírání novinek o nových inzerátech, budou Ti chodit na tento email vždy po jejich schválení administrátorem. Nechceš-li, aby byl email vidět, zvol si při registraci inzeráty pod značkou.
Email si pořádně zkontroluj, protože na něj Ti po registraci přijde autorizační odkaz a odkaz na Informace o zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů na Dětské seznamce, bez jehož potvrzení nemůžeš být na Dětské seznamce registrován a tím pádem podávat svoje inzeráty. Na základě tohoto souhlasu budou Tvé inzeráty uloženy do databáze a zobrazovány. Bez tohoto souhlasu můžeš být pouze pasivním uživatelem bez možnosti podávat vlastní inzeráty.
2. Dále si zvol přezdívku, která smí mít maxilmálně 25 znaků a může obsahovat libovolné znaky, tedy písmena s háčky a čárky i mezery, ale nesmí být vulgární či jinak nevhodná na Dětskou seznamku. Přezdívka je v podsatě jméno, jak chceš, aby Tě kamarádi oslovovali. Bude se zobrazovat u všech Tvých inzerátů jako Tvé jméno. Nemáš-li přezdívku, napiš sem své křestní jméno jak Tě oslovují kamarádi.
Pokud se registruje organizace, např. oddíl, který chce inzerovat nábor nových členů, musí být přezdívkou název organizace.


Login = email musí být unikátní, tzn. nesmí je dosud nikdo na tomto serveru používat. Pokud zvolíš login nebo email, který již někdo používá, bude Ti nabídnut tento krok registrace znovu.

Před registrací se prosím seznam s tím, jaké osobní údaje bude Dětská seznamka uchovávat a k jakým účelům a následně v autorizačním emailu potvrdíš, že jsi byl s tímto seznáme a souhlasíš s tím. Tato informace je ke stežení zde.


Email
Přezdívka