Zpět na hlavní stránku Dětské seznamky

Dětská seznamka

Novinky

13.11.18 08.19
Stále se množí inzerenti, kteří neznají význam slova zájmy. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, nechte tuto kolonku volnou, není povinná. Naopak povinný je text. Inzeráty, v kterých bude v zájmech text inzerátu, budou mazány a nebudou schváleny. Stejně tak inzeráty, které nebudou mít vyplněný text. Toto opatření zavádíme z důvodu plynulosti schvalování inzerátů, protože administrátor nemá čas tyto chyby v inzerátech opravovat (zdržují ho od schvalování ostatních inzerátů).

14.09.18 17.03
Autorizace uživatelů Dětské seznamky byla ukončena, neautorizovaní uživatelé, kteří nedali souhlas se zpracováním osobních údajů, byli odmazáni. Nyní jsou v databázi neautorizováni pouze noví uživatelé, kteří mají na autorizaci 3 dny. Uživatelé, kteří budou mít zjevnou chybu v emailu, budou odmazáváni již po uplynutí jednoho dne od registrace. Pokud se registrujete a nepřijde vám autorizační email, zkontrolujte si v osobním nastavení, že jste email napsali správně a pokud ano, zkontrolujte v emailu složku SPAM.

11.09.18 14.18
Odmazávání neautorizovaných uživatelů a jejich inzerátů z databáze pokračuje. Byly již rozeslány dvě výzvy, od nichž uplynulo již více jak týden. Nyní dochází k odmazávání neautorizovaných uživatelů od jejichž registrace uplynulo déle jak 7 dní. Odmazávání bude postupné dle časových možností administrátora. Upozorňujeme, že toto odmazávání je nadřazené odmazávání inzerentů, kteří se rok nepřihlásili, takže po výzvě můžete být smazáni z databáze v kratší době (doba uvedená v upozorňujících emailech pro neautorizované uživatele neplatí).


Registrace nového uživatele Dětské seznamky

Krok číslo 1
1. Napiš svůj email malými písmeny. Na Dětské seznamce bude Tvým loginem. Na tento email Ti budou zájemci odpovídat a zvolíš-li si odebírání novinek o nových inzerátech, budou Ti chodit na tento email vždy po jejich schválení administrátorem. Nechceš-li, aby byl email vidět, zvol si při registraci inzeráty pod značkou.
Email si pořádně zkontroluj, protože na něj Ti po registraci přijde autorizační odkaz a odkaz na Informace o zpracování osobních údajů a souhlas se zpracováním osobních údajů na Dětské seznamce, bez jehož potvrzení nemůžeš být na Dětské seznamce registrován a tím pádem podávat svoje inzeráty. Na základě tohoto souhlasu budou Tvé inzeráty uloženy do databáze a zobrazovány. Bez tohoto souhlasu můžeš být pouze pasivním uživatelem bez možnosti podávat vlastní inzeráty.
2. Dále si zvol přezdívku, která smí mít maxilmálně 25 znaků a může obsahovat libovolné znaky, tedy písmena s háčky a čárky i mezery, ale nesmí být vulgární či jinak nevhodná na Dětskou seznamku. Přezdívka je v podsatě jméno, jak chceš, aby Tě kamarádi oslovovali. Bude se zobrazovat u všech Tvých inzerátů jako Tvé jméno. Nemáš-li přezdívku, napiš sem své křestní jméno jak Tě oslovují kamarádi.
Pokud se registruje organizace, např. oddíl, který chce inzerovat nábor nových členů, musí být přezdívkou název organizace.


Login = email musí být unikátní, tzn. nesmí je dosud nikdo na tomto serveru používat. Pokud zvolíš login nebo email, který již někdo používá, bude Ti nabídnut tento krok registrace znovu.

Před registrací se prosím seznam s tím, jaké osobní údaje bude Dětská seznamka uchovávat a k jakým účelům a následně v autorizačním emailu potvrdíš, že jsi byl s tímto seznáme a souhlasíš s tím. Tato informace je ke stežení zde.


Email
Přezdívka